Havadis53

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yapı Kredi Bankası İle Promosyon Sözleşmesi İmzaladı

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yapı Kredi Bankası İle Promosyon Sözleşmesi İmzaladı
712 views
26 Mayıs 2021 - 22:19
2021- 2024 Yıllarını kapsayacak olan ve 2671 Merkez İlçe okul ve kurum personeline yönelik promosyon sözleşmesi Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen ile Rize Yapı Kredi Bankası Müdürü Adem Tel tarafından imzalandı.
Sözleşme töreninde konuşan Yapı Kredi Bankası Müdürü Adem Tel: “3 Yıldır birlikteliğimizi sürdürdüğümüz maaş promosyonunda bu yıl da yeniden sözleşme imzalayarak devam etmenin gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Rize’deki Milli Eğitim camiasına her zaman ayrı bir gözle bakmaya, ayrı bir değer vermeye özen gösterdik. Yapı Kredi Bankası olarak da 3 yıl yine aynı hizmeti vermek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Ben bu anlamda herkese teşekkür ediyorum. Bu anlaşma hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

İmza töreninde konuşan Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen ise “Öncelikle promosyon ihalesini kazanan Yapı Kredi Bankasını tebrik ediyorum. İhale esnasında Rize’mizin bankaları da sürece katılarak rekabet ortamına katkı sundular. Bizler de Müdürlüğümüzdeki tüm personelin süreç sonunda en üst faydayı kazanabilmeleri için elimizden geleni yaptık. Daha önceki dönem 1805 TL olan promosyon bedeli bu yıl büyük çabalarla 4270 TL olarak belirlendi. Bu miktar oran olarak da % 136,56 lık bir artışa karşılık gelmektedir.Süreçte emeği geçen Şube Müdürüm Evren Görmüş’ e, Muhasebe Şefimiz İdris Yazıcı’ ya, ihale sürecinde komisyonda yer alarak destek veren Okul Müdürlerimiz Vedat Mazgal, Reşat Okutan, Metin Sandıkçı ve Yetkili Sendika Temsilcisi Mehmet Karasu’ya teşekkür ediyorum. İhale sürecine müdahil olan 9 banka yetkililerine teşekkür ederiz. İhale şartlarına göre yalnızca promosyon miktarında değil şartlar anlamında da güzel bir anlaşmaya imza attığımızı ifade etmek istiyorum. Bu doğrultuda 2021- 2024 yıllarını kapsayacak olan sözleşme sürecinde 2671 Merkez İlçe okul ve kurum personeli 4270 TL’lik tutarı 20 Temmuz 2021 tarihinden sonra tek seferde ve peşin olarak alacaklar.Kurumumuzdan herhangi bir nedenle ayrılan personelden promosyonlar geri alınmayacaktır.15.07.2021 tarihinden itibaren Müdürlüğümüz bünyesinde göreve başlayacak personelimiz de kalan süre baz alınarak her 6 ayda bir promosyon ödemesi yapılacaktır.Ayrıca personelimizden bankacılık işlemlerinde de herhangi bir ücret alınmayacaktır.” İfadelerini kullanarak anlaşmanın hem eğitim camiasına hem de Yapı Kredi Bankasına hayırlı olması dileklerinde bulundu.

 

timbir - birlik haber ajansi