Havadis53

Ağıralioğlu, Yomra’da Esnafı Ziyaret etti

Ağıralioğlu, Yomra’da Esnafı Ziyaret etti
728 views
12 Temmuz 2021 - 22:00

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Trabzon’ nun Yomra ilçesinde Esnafları ziyaret etti.

Cevahir TOPALOĞLU- Havadis53

Yomra Sancak Mahallesi’nde Yomralı vatandaşlarla bir araya gelen Ağıralioğlu ve Trabzon milletvekili Hüseyin Örs vatandaşların sorunlarını dinleyerek, partisinin bu sorunlara çözüm önerilerini vatandaşlara anlattılar.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ın yanı sıra İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, İYİ Parti Yomra ilçe Başkanı Zekeriya Akgül, il yönetimi ve çevre ilçe teşkilatlarının da eşlik ettiği Ağıralioğlu’nun Yomra programı yoğun geçti.

Yavuz Ağıralioğlu yaptığı açıklamada “Başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olmak üzere, genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz ve parti teşkilatlarımız ile birlikte il il, ilçe ilçe, köy köy gezerek vatandaşlarımızı dinliyor; birebir yaptığımız görüşmeler sonucunda onlardan bize iletilen sorunları TBMM’de gündeme getiriyoruz. Her yerde halkımız ile iç içeyiz. Allah’a şükürler olsun, kırsal ya da merkez fark etmez, nereye gidersek gidelim halkımızın yakın ilgisi ve teveccühü ile karşılaşıyoruz. Biz parti olarak ekonomiden adalete, gençlerimizin sorunlarından, işsiz vatandaşlarımıza, çiftçilerimizden emeklilerimize, esnafımızdan memurlarımıza kadar, her bir vatandaşımızın, iktidar karşısında hakkını, hukukunu savunmaya, milletimizin gerçeklerini, iktidara göstermeye çalışıyoruz.” ifadelerine yer verdi

 

timbir - birlik haber ajansi