Havadis53

Ak Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız Son Toplantısını Yaptı

Geçtiğimiz pazartesi günü flaş bir karar ile, 2024 yerel seçimlerinde Pazar belediye başkan aday adayı olmak için görevinden istifa eden Ak Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, son yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Ak Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız Son Toplantısını Yaptı
626 views
16 Ağustos 2023 - 13:10

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

AK Parti ilçe binasında yönetim kurulu üyeleri ile son haftalık toplantısında bir araya gelen AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, seçim sürecinde yapılacak çalışmaları değerlendirerek yaklaşık olarak 4 yıldır beraber yol yürüdüğü yönetim kurulu ile son toplantısını yaptı.

Toplantıya, Ak Parti Rize İl Başkan vekili Ali İmran Büyük, İlçe Koordinatörü Ayhan Mandev ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Fuat Yağcı katıldı.

Yapılan toplantı ile ilgili fotoğraf akpazar53 Instagram hesabından yayınlandı.

Paylaşımda şu ifadelere yer verildi; ‘’İlçe başkanımız Adem Yıldız başkanlığında son toplantımızı gerçekleştirdik süreçle ilgili istişarelerde bulunduk.’’

Edindiğimiz bilgilere göre, Adem Yıldız’ın istifasıyla mevcut yönetim kurulunun da statü gereği görevlerinden istifa ettikleri bilgisine ulaşıldı.

Yıldız ve yönetiminin istifasıyla boşalan AK Parti ilçe başkanlığının 17 Ağustos Perşembe günü (yarın) yapılacak temayül yoklamasından sonra, atama yoluyla yeniden kurulacağı öğrenildi.

 

 

timbir - birlik haber ajansi