Havadis53

AK Parti’den Rize’de STK Buluşması

AK Parti’den Rize’de STK Buluşması
296 views
09 Aralık 2021 - 20:25

AK Parti Genel Merkezi tarafından 7 pilot ilde yürütülen Gençlik STK’ları buluşmalarının 6.’sı Rize’de düzenlendi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanı Muhammet Cem Çekerek Rize programları kapsamında AK Parti Rize İl Gençlik Kollarının ev sahipliğinde gerçekleştirilen Gençlik STK’ları Buluşması programında STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Gençlik Kolları Başkanı Mariye Müberra Arıcı, sivil toplum kuruluşlarının Rize’nin paydaşları olduğunu söyleyerek belli periyotlarla STK buluşmalarını gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Toplantıda konuşan Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanı Muhammet Cem Çekerek, STK Buluşmaları toplantılarında Rize’nin pilot illerden biri olduğunu hatırlatarak, “Sadece Sivil toplum temsilcilerimiz değil yönetim kurulu üyelerinin her bir bireyin de bu programlarda fikirlerini görüş ve önerilerini dinleyeceğiz hepinizin fikirleri bizim için çok değerli çünkü böylelikle çok farklı fikirler ortaya çıkıyor. Burada sizler anlatacaksınız, konuşacaksınız bizler not alacağız. Raporlarımızı hazırlayacağız.“dedi.

Tek tek STK temsilcileri ve yönetimlerinin görüş ve önerilerinin dinlenerek not alındığı program katılım sağlayan temsilcilere verilen sertifikalarla son buldu.

 

 

 

 

 

timbir - birlik haber ajansi