Havadis53

AK Partili isim Pazar’da bağımsız aday olacağını açıkladı

AK Parti’den 2019 yılında Pazar Belediye Başkanlığına aday adayı olan Savaş Büyükterzi önümüzdeki yerel seçimlerde Pazar Belediye Başkanlığı için bağımsız olarak aday olacağına kamuoyu ile paylaştı.

AK Partili isim Pazar’da bağımsız aday olacağını açıkladı
1.180 views
10 Ağustos 2023 - 19:18

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

31 Mart 2024 tarihinde yapılması öngörülen yerel seçimlere yaklaşık 8 ay kala Rize’nin Pazar ilçesinde siyaset arenası hareketlenmeye başladı.

Kasım 2014 yılında AK Parti Pazar 5. Olağan kongresinde ilçe başkan adayı olan, daha sonra Mart 2019 yılında AK Parti’den Pazar Belediye Başkanlığına aday adayı olan aynı zamanda Pazarspor Taraftarlar Kulübü Derneği Başkanı, Organizatör ve Meftare Erkek Kuaför Salonu’nun sahibi Savaş Büyükterzi, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde bağımsız aday olacağını açıkladı.

Savaş Büyükterzi sosyal medya hesabından paylaştığı açıklamada, ‘’Karadeniz’imizin incisi, Güzel Memleketim Rize ilimizin şirin ilçesi Pazar ilçemizin Değerli büyükleri geleceğe ışık tutacak olan değerli gençleri. Kıymetli kardeşlerim 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Şirin ilçemiz Pazar ilçemizden maddi ve manevi hiçbir beklentim olmadan, Pazar ilçemize layık hizmet etmek için. Pazar ilçe Belediye Başkanlığına Bağımsız Belediye Başkanı Adayı olarak adaylığımı açıklıyorum.’’ Dedi

Her şey Sevdamız Pazar ilçemiz için

Büyükterzi, ‘’ Geçmiş dönemlerde Pazar ilçemiz de Belediye Başkanlarımız olarak elinden gelen hizmetleri yapan emeği gecen bütün Belediye Başkanlarımıza hizmetlerinden dolayı Şahsım ve ilçem adına çok çok teşekkür ederim. Gün Pazar ilçemizi daha modern daha güzel bir ilçe olması için hizmet etme günüdür. Pazar ilçemiz de senelerdir Esnaflık yapan bir kardeşiniz olarak ortak paydamız olan Pazar ilçemizin her türlü derdini sıkıntısını bilen bir kardeşinizim. Pazar halkımız tercihini bizden yana kullanıp bizlere yetki verirlerse emin olun Pazar ilçemizde kısa sürede yapacağımız hizmetler her kesim tarafından takdir görecektir. Pazar ilçemiz ile ilgili projelerimi ilerleyen günlerde sizlerle detaylı bir şekilde paylaşacağım. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah. Her şey Sevdamız Pazar ilçemiz için. Saygılarımla. Selam ve dua ile’’ ifadelerine yer verdi

Savaş Büyükterzi’nin paylaşımı

timbir - birlik haber ajansi