Havadis53

AKP’de şok istifa. Zehir zemberek sözlerle istifa etti

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Üyesi Amine Cansu Kaba partisinden istifa ettiğini açıkladı. AKP’li Kaba sosyal medyadan yaptığı açıklamada partisinden ayrılma nedenlerini sıraladı..

AKP’de şok istifa. Zehir zemberek sözlerle istifa etti
745 views
29 Mart 2022 - 0:10

AKP’de İBB depremi yaşandı.

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Üyesi Amine Cansu Kaba partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Amine Cansu Kaba, partisine yönelik sert eleştirilerde bulundu.

ZEHİR ZEMBEREK SÖZLERLE İSTİFA ETTİ

AKP’li Kaba eleştirilerini, “19 yaşımda, vatanım ve milletim için büyük ideallerle adım attığım partimden ayrılma sebeplerim; adaletten uzaklaşma, zaman içinde insanların itibarsızlaştırılması, makam ve mevki sahiplerinin liyakatsizliği ve başta gençlik olmak üzere umudun yok edilmesine kadar giden bu yolda vicdanları yaralayan ve “bu kadarı da olmaz” dediğimiz yanlışlardır.” ifadeleriyle duyurdu.

Amine Cansu Kaba’nın açıklaması şöyle:

“BU KADARI DA OLMAZ”

Mahalle Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi olarak başlayıp, Üsküdar Kadın Kolları yönetiminde görev yaptığım, Üsküdar İlçe Başkan Yardımcısı olarak çalıştığım, Üsküdar ve İstanbul Belediye Meclis üyeliği görevlerini üstlendiğim Ak Parti’den bugün itibariyle istifa ediyorum.

19 yaşımda, vatanım ve milletim için büyük ideallerle adım attığım partimden ayrılma sebeplerim; adaletten uzaklaşma, zaman içinde insanların itibarsızlaştırılması, makam ve mevki sahiplerinin liyakatsizliği ve başta gençlik olmak üzere umudun yok edilmesine kadar giden bu yolda vicdanları yaralayan ve “bu kadarı da olmaz” dediğimiz yanlışlardır.

İşte o paylaşım:

Kaynak: yeniçağ

sanalbasin.com üyesidirGazeteler