Havadis53

Akşener nikah şahidi oldu. İYİ Partili başkanın oğlu dünya evine girdi

Akşener nikah şahidi oldu. İYİ Partili başkanın oğlu dünya evine girdi
989 views
27 Haziran 2021 - 22:32

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın oğlu Cevat Yıldız’ın nikah şahidi oldu.

Kocaeli gazetesinden Serhat Güneş’in haberine göre, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın oğlu KOTO Meclis Üyesi Cevat Yıldız ile Biyolog Nurtaç Özkarasu’nun bugün gerçekleşen düğün ile dünya evinde girdi.

İzmit Emex Otel’de gerçekleşen düğüne iş ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in nikah şahidi olduğu nikah töreninde mutlu çiftin ailesi davetlilerle tek tek ilgilendi.

“ALLAH HER İKİNİZİ DE MUTLU ETSİN”

Çiftin nikah akdini İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet gerçekleştirdi. Davetlileri tek tek anons ederek sahneye çağıran Hürriyet, Akşener’i “Buranın kızı, Meral Ablam dediğim Meral Akşener” diyerek çağırdı.

Nikah cüzdanını çifte veren Genel Başkan Akşener yaptığı kısa konuşmada, Fatma Kaplan Hürriyet’i tebrik ederek, “Hem güçlü hem hızlı bir nikah kıydı. Gençler gözümüze bakıyor hemen bitsin diye. Ama şahitlerin hepsi siyasetçi mikrofonu versem kim bilir ne yapacaklar. Gelin kızımız şimdiden eyvah dedi. Allah Her ikinizi de mutlu etsin. Bu ülkenin değerlerini, Cumhuriyet Değerlerini, törenize ailenize uygun çocuklar yetiştirmenizi diliyorum” dedi ve nikah cüzdanını gelin ve damada verdi.

Kaynak: Yeniçağ Gazetesi

timbir - birlik haber ajansi