Havadis53

Allah, Tayyip Bey’e tez zamanda özüne dönmesini nasip etsin

Allah, Tayyip Bey’e tez zamanda özüne dönmesini nasip etsin
525 views
27 Aralık 2021 - 21:25

Rize’de konuşan Saadet Patisi Genel İdare Kurulu Üyeleri Ümit Çebi, “Allah, Tayyip Bey’e tez zamanda özüne dönmesini nasip etsin.” dedi.

Saadet Partisi Rize İl Başkanlığı 2021 yılının son İl Divan Toplantısını, Ak-İş Hanı’nın 4. katındaki yeni İl Başkanlığı yerinde gerçekleştirdi.

Toplantıya Saadet Patisi Genel İdare Kurulu Üyeleri Ümit Çebi, Hasan Uzun, Kemal Eksilmez ve bazı sivil toplum kuruluşu başkanları ile partililer katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Ümit Çebi, “Tayyip Bey’e şahsi bir kırgınlığımız yok” diyerek söze başladı ve “Milli Görüş teşkilatları en fakir zamanında Tayyip Erdoğan’ın yanındaydı. Fakir zamanında yanında duran insanları kimse düşman belleyemez. Bu teşkilat, hiç tanınmazken Belediye Başkanı seçilebilsin diye kendisini omuzlarında taşıyordu. Seçildiğinde ise aman Milli Görüş belediyesi pis demesinler diye teşkilat mensupları İstanbul’u kendi arabalarıyla temizlemeye giderlerdi. Nereden nereye. Bugün ise yanında, ona karşı sevgiyi kullanıp halkı sömüren bir kitle var. Bu kitle fakire gelince nas, zengine gelince parayı bas politikalarını üretmesine neden oldu. Allah, Tayyip Bey’e tez zamanda özüne dönmesini nasip etsin.” dedi.

Saadet Partisi’nin Rize’deki yeni İl Başkanlığı’nın artık partilerine ait bir mülk haline geldiğini söyleyen Çebi, “Biz inanıyoruz ki bizim davamız Allah davasıdır. Allah davası için bir karargâhımız olsun istedik. Hazineden, müteahhitten, rantiyeden bir kuruş almadan, Rizeli mücahit amcalarımızın, teyzelerimizin, kardeşlerimizin dişinden tırnağından artırdıklarıyla, yani helaliyle aldık.” dedi.

timbir - birlik haber ajansi