Havadis53

Anadolujet Başkanı Karakaş’tan Vali Çeber’e Ziyaret

Anadolujet Başkanı Said Şamil Karakaş ve Tük Hava Yolları (THY) Trabzon İl Müdürü Osman Hacımahmutoğlu Rize Valisi Kemal Çeber’i ziyaret etti.

Anadolujet Başkanı Karakaş’tan Vali Çeber’e Ziyaret
45 views
29 Haziran 2022 - 21:13

Valilik makamında sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette; Rize – Artvin Havalimanı’nın bölgeye olan katkısı konuşuldu. Ulaşımın çok önemli olduğu vurgulanarak, eşsiz doğal güzellikleriyle önemli bir turizm potansiyeli olan Rize’nin, havalimanı ile birlikte bu potansiyelini daha da öne çıkaracağı ve turizm alanında ciddi bir ekonomik gelirin elde edileceği ifade edildi. Yöresel mimari ve çok özel teknikler uygulanarak inşa edilen havalimanının 3 milyon yolcu kapasitesi ile turizmden ekonomiye, ticaretten istihdama birçok alanda ilimize ve ülkemize önemli katkılar sağlayacağını vurgulandı.

Vali Kemal Çeber, ziyarette Rize- Artvin Havalimanı’nın bölgemize katkısı ve ilimiz hava ulaşımıyla ilgili sohbet etme imkanı bulduklarını ifade ederek, Anadolujet Başkanı Karakaş ve THY Trabzon İl Müdürü  Hacımahmutoğlu’nu ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Anadolujet Başkanı Karakaş ve THY Trabzon İl Müdürü  Hacımahmutoğlu da misafirperverliğinden dolayı Vali Kemal Çeber’e teşekkür ettiler.

sanalbasin.com üyesidir