Havadis53

Bakan Koca güncel il il koronavirüs vaka haritasını paylaştı! Rize en çok artan iller arasında

Bakan Koca güncel il il koronavirüs vaka haritasını paylaştı! Rize en çok artan iller arasında
279 views
27 Aralık 2021 - 21:15

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca “11-17 Aralık arasında, 100.000 kişi içinde bir haftalık toplam yeni Covid-19 vaka sayısı il bazında neydi? Bilgiler, haftalık İnsidans haritasında.” diyerek güncel koronavirüs vaka haritasını paylaştı. Bakan Koca ayrıca “11-17 Aralık arasında vaka yoğunluğu bir önceki haftaya göre en çok artan 9 ilimiz: Rize, Isparta, Artvin, Eskişehir, Trabzon, Kastamonu, Nevşehir, Ordu, Erzincan.” sözleriyle vaka sayısı en çok artan 9 ili de duyurdu. İşte son dakika paylaşımı…

Son dakika… Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs tablosuyla ilgili kritik bir açıklamada bulundu. Bakan Koca haftalık korona vaka haritasını paylaştı.

HAFTALIK VAKA HARİTASI!

Koca “11-17 Aralık arasında, 100.000 kişi içinde bir haftalık toplam yeni Covid-19 vaka sayısı il bazında neydi? Bilgiler, haftalık İnsidans haritasında.” diyerek güncel koronavirüs vaka haritasını paylaştı.

VAKA SAYISI ARTAN 9 İL

Bakan Koca ayrıca “11-17 Aralık arasında vaka yoğunluğu bir önceki haftaya göre en çok artan 9 ilimiz: Rize, Isparta, Artvin, Eskişehir, Trabzon, Kastamonu, Nevşehir, Ordu, Erzincan.” sözleriyle vaka sayısı en çok artan 9 ili de duyurdu.

timbir - birlik haber ajansi