Havadis53

Başkan Balta, Öğretmenler Günü Mesajı Yayımladı

Başkan Balta, Öğretmenler Günü Mesajı Yayımladı
505 views
24 Kasım 2021 - 8:21

CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Balta mesajında, “Başta bizi aydınlığa kavuşturan Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm güçlüklere karşın topluma hizmetten geri durmayan eli öpülesi öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü nü kutluyor, sevgiler saygılar sunuyorum.” dedi.

CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta, “Hiçbir karşılık beklemeden büyük bir özveri ile çalışıp çırpınan, ülkemizin eğitimine, kültür ve sanatına, binlerce insanın meslek edinmesine destek ve katkıyı yapan öğretmenlerimizi ne kadar övsek azdır” dedi.

Başkan Balta mesajında; “Hiçbir karşılık beklemeden büyük bir özveri ile çalışıp çırpınan, ülkemizin eğitimine, kültür ve sanatına, binlerce insanın meslek edinmesine destek ve katkıyı yapan öğretmenlerimizi ne kadar övsek azdır. Başta bizi aydınlığa kavuşturan Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm güçlüklere karşın topluma hizmetten geri durmayan eli öpülesi öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü nü kutluyor, sevgiler saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

timbir - birlik haber ajansi