Havadis53

Başkan Balta ve İl Genel Meclis Üyesi Hocaoğlu Pazar’da Çay Ocağı Esnafını Gezdi

Başkan Balta ve İl Genel Meclis Üyesi Hocaoğlu Pazar’da Çay Ocağı Esnafını Gezdi
593 views
24 Haziran 2021 - 22:09

Haber: Cevahir TOPALOĞLU – Pazar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta ve İl Genel Meclis Üyesi Ömer Hocaoğlu Pazar’da çay ocaklarını gezerek vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinledi.

’CHP Pazar İlçe örgütü vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor’’

CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta, haftanın belirli günleri vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyip partisinin bu sorunlara bakış acısını onlara iletiyor.

CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta ve İl Genel Meclis Üyesi Ömer Hocaoğlu Pazar’da çay ocağı esnafını ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Başkan Balta yaptığı açıklamada , “ Bugün Pazar ilçemizde bulunan çay ocağı esnafını ziyaret ederek vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik. Vatandaşlarımız sadece seçim döneminde gittiğimizde eleştiriyor. Sadece seçim dönemi gezen siyasetçi artık görmek istemiyor. İnandırıcılığı da olmuyor. Biz halkımızın sorunlarını belirli aralıklarla dinliyoruz. Genel başkanımız da Türkiye genelinde esnaf geziyor. Hatta ilçe ilçe dolaşmaya başladı. Biz de partimizin yöneticileri ve Meclis Üyelerimiz ile Pazar ilçemizde halkımız ile temas ediyororuz.Esnafımızın sorunları ile ilgili notlar alıyoruz. Yereldeki sorunları ilgili kurumlara aktarıyor ve takibini yapıyoruz. Halkımız ile sohbet ediyor, hal hatır soruyoruz ve insanlarımız da bundan mutlu oluyorlar. Halkımızın ayağına giderek siyaseti daha gerçek ve daha etkin hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.

timbir - birlik haber ajansi