Havadis53

Başkan Bekiroğlu’ndan Esnafa Teşekkür Ziyareti

Başkan Bekiroğlu’ndan Esnafa Teşekkür Ziyareti
975 views
17 Şubat 2022 - 21:47

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Odasının 15 Şubat’ ta yapılan kongresinde başkanlığa seçilen Ali Bekiroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kendilerine verilen destekten dolayısıyla esnaflara teşekkür ziyaretlerine başladı.

İlçede bulunan tüm esnafları ziyaret ederek tek tek tokalaşan ve hal hatır soran Başkan Bekiroğlu; ziyaret ettiği esnafa hayırlı işler dileğinde de bulundu. Esnaf ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan Bekiroğlu, seçimlerde verdikleri desteklerden dolayı Pazar esnafına teşekkür etti.

Esnafları ziyaret Eden Oda Başkanı Bekiroğlu, her zaman esnafın yanında yer alacaklarını, Oda’yı koltukta değil, esnafın içinde yöneteceklerini söyledi.

Başkan Bekiroğlu, “Bana Pazar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı olma hakkı tanıdığınız için tüm esnafımıza teşekkür ederim. Esnaflarımızı ayrı ayrı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Onlar bize inandı, bize güvendi ve bize verdikleri oylarla Pazar’a hizmet etme fırsatı verdi. Biz hiç bir zaman makam mevki peşinde olmadık. Her zaman esnafımızın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz, Esnafımız bize güvendi. Bu güveni boşa çıkarmayacak, inşallah onlara karşı mahcup olmadan yolumuza beraber, el ele devam edip en iyisini yapmaya çalışacağız

Haberin fotoğrafları;

 

 

timbir - birlik haber ajansi