Havadis53

Başkan Metin: Ordu’daki bazı projeleri Rize’de uygulamak istiyoruz

Başkan Metin: Ordu’daki bazı projeleri Rize’de uygulamak istiyoruz
318 views
30 Ağustos 2021 - 13:16

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Karadeniz Bölgesi’nde  son yıllarda en fazla dikkat çeken illerin başında Ordu’nun geldiğini söyledi. Ordu’nun kendini bir üst lige taşıdığını belirten Başkan Metin,” Ordu’da yapılan projeleri yakından takip ediyoruz. Oradaki bazı projeleri Rize’de uygulamak istiyoruz” dedi.

Ordu İl Genel Meclis Eski Başkanı İş İnsanı Şanser Şahin,  AK Parti  Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve  Grup Başkan Vekili İsmet Yücesoy ile Ordu Gazete Sahibi Gazeteci Nuh Kırca, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’i makamında ziyaret etti.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ile aynı dönemde İl Genel Meclis Üyeliği ve İl Genel Başkanlığı görevlerinde bulunduklarını belirten Şanser Şahin,” Sayın Başkanımızla eskiye dayanan bir dostluğumuz bulunuyor. Bir süre önce annesini kaybetti. Bu ziyaretle kendisine taziyelerimizi ilettik. Rize’de yapılan ve devam eden projeler dikkat çekiyor. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Rahmi Metin,” Ordu son yıllarda atağa kalktı. Bir üst lige çıktı diyebiliriz. Belediyecilik olarak yapılan yatırımları yakından takip ediyoruz. Bazı projeleri Rize’de uygulamak istiyoruz. Ekip arkadaşlarıma söyledim, Ordu’ya gidip bazı projeleri yerinde inceleyecekler.
Ordu özellikle turizm alanında da kendini fark ettirdi. Ordu-Giresun Havalimanı’nın Ordu için çok önemli katkılar sağladığını görüyoruz” dedi.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir