Havadis53

Berat Albayrak’ın son fotoğrafı Ankara’yı karıştırdı. Kulislere bomba gibi düşen görüşme!

Berat Albayrak’ın son fotoğrafı Ankara’yı karıştırdı. Kulislere bomba gibi düşen görüşme!
756 views
07 Ağustos 2021 - 19:53

Görevinden istifa eden Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak’ın İstanbul’da yaptığı özel bir görüşme Ankara kulislerini hareketlendirdi…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak geçtiğimiz Kasım ayında olaylı bir şekilde görevinden istifa etmiş ve sırra kadem basmıştı.

Instagram hesabı üzerinden açıklama yaparak istifa eden Berat Albayrak‘ın görevden ayrılışı uzun süre gündemde yer almıştı.

ANKARA KULİSLERİNİ KARIŞTIRAN GÖRÜŞME 

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak bugün Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile İstanbul Süleymaniye’de yer alan bir mekanda görüntülendi.

Milli Gazete’de yer alan görüntülerde Berat Albayrak’a Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati’nin eşlik etmesi dikkat çekti.

Berat Albayrak’ın şuanda görevde olan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile görüşmesi yeniden bakanlığa geleceği yönündeki iddiaları gündeme getirdi.

İşte fotoğraf:

Kaynak: Yeniçağ Gazetesi

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/hazine-ve-maliye-eski-bakani-berat-albayrak-geri-mi-donuyor-son-fotografi-ankarayi-karistirdi-kulislere-bomba-gibi-dusen-bulusma-467250h.htm

timbir - birlik haber ajansi