Havadis53

BTP’den Cumhuriyet Şöleni

Bağımsız Türkiye Partisi, Cumhuriyet Bayramı’nı 29 Ekim’de İstanbul Kadıköy’deki Bostancı Gösteri Merkezi’nde büyük bir şölenle kutlamaya hazırlanıyor.

BTP’den Cumhuriyet Şöleni
164 views
26 Ekim 2023 - 15:44

BTP Lideri Hüseyin Baş, “Şiir dinletisi, halk oyunları gösterisi, konser dinletisi, coşkuyla marşlarımızı söyleme ve bir kaç kelam benim konuşmam… Herkesi bekliyoruz.” diyerek, vatandaşları 100. yıl kutlamasına davet etti.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Cumhuriyetin 100. Yılını İstanbul’da coşkulu bir programla kutlamaya hazırlanıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Pazar günü düzenlenecek programa, Kadıköy’deki Bostancı Gösteri Merkezi ev sahipliği yapacak.

Saat 15.00’da başlayacak program, parti kurmaylarının yapacakları kısa konuşmaların ardından Halk Oyunları ile devam edecek.

Daha sonra Azerbaycan’dan gelecek olan Habil Memmedov ve Öğrencileri’nin konseri olacak.

BTP’nin ‘29 Ekim Şöleni’ sinevizyon izletisi ve hep birlikte söylenecek marşların ardından Genel Başkan Hüseyin Baş’ın kapanış konuşmasıyla sona erecek.

Hüseyin Baş: Herkesi bekliyoruz

X Sosyal medya hesabından vatandaşları programa davet eden BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Şiir dinletisi, halk oyunları gösterisi, konser dinletisi, coşkuyla marşlarımızı söyleme ve bir kaç kelam benim konuşmam… 29 Ekim Pazar Saat: 15:00 Bostancı Gösteri Merkezi/İstanbul. Herkesi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

timbir - birlik haber ajansi