Havadis53

Çay Holding’den Yatırım Hamlesi

Çay Holding İzmir yolu üzerinde bulunan yeni holding binasının açılışına hazırlanırken Gürsu Cambazlar mahallesi yolu üzerinde son sistem soğutucular ve iklimlendirme üniteleri donatılmış yeni soğuk hava deposunun açılışı için ayrıca gün sayıyor.

Çay Holding’den Yatırım Hamlesi
811 views
02 Mayıs 2023 - 12:16

Gürsu Cambazlar mahallesi yolu üzerinde Çay holding Soğuk Hava deposu ismiyle yeni kurulan soğuk hava deposunun imalatının sonlarına yaklaşıldığını belirten Çay holding Yönetimim Kurulu Bşk. Ersin Çay günümüz insanının ve gelecek nesillerin dalından koparılmış meyve hissini yaşamalarını sağlıklı ürünleri tüketmelerini sağlamak için çalıyoruz dedi.

Ülke olarak bir çok alanda varlığımızı dünyaya kanıtladık günümüz teknoloji çağı yatırımlarımızı bu günü düşünerek değil strateji planlarımızı 100 Yıl sonrasını düşünerek yapıyoruz. Bu nedenle soğuk hava iklimlendirme depolarımızı son sistem soğutucularla donatıyor hem ülkemizi hem şirketimizi dünya ile eş zamanlı teknolojilerle ilerideki yüz yıla taşıyoruz dedi.

Çay Holding bünyesinde ayrıca kurulan plastik kasa üretim bandıyla kendi ihtiyaçlarını ve Bursa’da bulunan soğuk hava deposu ve sebze meyve halinde bulunan firmalar kalanı ise Türkiye pazarında erittiklerini belirten Çay Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Çay yatırımlarımız son hızla devam ediyor.

Ülkemizi ve geleceğimizi gelecek 100 yıla başarılarla dolu bir şekilde taşımaya devam edeceğiz diyen Ersin Çay Bursa’mıza ve ülkemize hayırlara vesile olur inşallah dedi.

Haberin Videosu;

timbir - birlik haber ajansi