Havadis53

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’DEN BAŞKAN METİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çay İşletmeleri (ÇAYKUR) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Alim, 31 Mart 2024 tarihinde ülke genelinde yapılan yerel yönetim seçimleri sonucunda ikinci defa Rize Belediye Başkanlığına seçilen Rahmi Metin’e, yardımcısı Erdinç Hatinoğlu’yla birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’DEN BAŞKAN METİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
173 views
18 Nisan 2024 - 15:00

Genel Müdürü Alim, Başkan Rahmi Metin’in yeniden Rize Belediye Başkanlığına seçilmesinin nedeniyle bu zamana kadar Rize için yapmış olduğu hizmetlerin devamını diledi.

Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN; “ Genel Müdürümüz Alim’le öğrencilik yıllarımızdan bugüne değin bir gönül birliğimizin yanında, bulunduğumuz görevlerimiz nedeniyle de,  Rize’mizin kalkınması ve çayımızın geleceği ve ilimiz ekonomisinin refahı ve mutluluğunun devamı noktasında hep birlikte çalışıyoruz.  Birçok alanda birlikte sorumluluklarımız ve mevzuatlarımız çerçevesinde, bizler belediye olarak şehrimizin gelişmesi ve bölgemizin en önemli ekonomik girdisi olarak bir dünya markası olan ÇAYKUR’un çalışmalarıyla her daim gurur duydum. Şehrimizin sosyal yaşantısı ve birçok sanatsal ve kültürel aktivitelerde dayanışma ve yardımlaşma içeresinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu katkılarımdan ve halkımızın yeniden bizleri Rize Belediye Başkanlığına layık görmeleri nedeniyle yapmış oldukları tebrik ziyaretleri nedeniyle, sn. Alim’e ve mesai arkadaşlarım şahsım ve Rize belediyemiz olarak teşekkür ediyorum. Hep birlikte Rize’mizin genelinde ilimizin var olan huzuru ve refahı için durmadan çalışacağız. Bir gibi yanık bir zamanda bölgemizin ekonomisi ve iş istihdamı noktasında önemli bir hareketliliğin başlayacağı, 2024 yılı yaş çay kapamayasının şimdiden hayırlı ve uğurlu olması diliyorum. dedi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

 

 

timbir - birlik haber ajansi