Havadis53

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’DEN EGE BÖLGESİNDE SAHA ÇALIŞMASI

Çay İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Alim beraberinde, Yardımcısı Zeki Karaoğlu, Çaykur Pazarlama Daire Başkanlığı yetkilileri ve Çaykur İzmir Pazarlama Bölge Müdürlüğü yetkileriyle birlikte, Denizli, Muğla, Aydın ve İzmir bayilerini bulundukları illerde ziyaret ederek çalışma toplantıları gereçekleştirdi.

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’DEN EGE BÖLGESİNDE SAHA ÇALIŞMASI
240 views
21 Eylül 2023 - 20:51

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

ÇAYKUR Genel Müdür Alim ve beraberindeki yöneticilerle birlikte, Ege Bölgesi illeri ÇAYKUR bayileriyle yapmış olduğu ziyaret ve çalışma toplantılarında bayileri dinleyerek, onlarla karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Bu yıl sonuna kadar çay satışlarıyla ilgili  verimliliği yükselteme ve tüketicilerin taleplerine yönelik yapılacak olan çalışmalarla ilgili kendilerini bilgilendirdi.

ÇAYKUR Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM; “Bayilerimizi yerinde ziyaret etmek ayrıca yeknesaklık sağlamak için, İzmir Bölge Müdürlüğümüze bağlı, Denizli, Muğla, Aydın ve İzmir bayilerimizle birlikte sağlıklı görüşmelerimiz oldu. Karlılık ve verimlilik açısından 2023 yılını çay satışlarımızdaki rakamlarının her geçen gün aratarak arzuladığımız rakamları elde etme noktasında, teşekkülümüzü ve tüm paydaşlarımızı mutlu edici sonuçlarla bu yılı kapatmak için, yılsonuna kadar hep birlikte ülkemiz genelinde, bölgelerimizle birlikte sahada çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızın sonucunda kazanan ülkemiz, çayımız, bayilerimiz, üreticilerimiz ve tüketicilerimiz olacaktır inşallah. “dedi.

timbir - birlik haber ajansi