Havadis53

Çaykur Kütahya Bayii Çalışanlarından Alim’e Teşekkür Ziyareti

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Çaykur Ankara Bölge Müdürlüğüne bağlı Kütahya İli Çaykur Bayisi saha çay satış elemanları, Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Alim’e makamında teşekkür ziyaretinde bulundular.

Çaykur Kütahya Bayii Çalışanlarından Alim’e Teşekkür Ziyareti
208 views
25 Eylül 2023 - 23:30

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

12 kişiden oluşan, Çaykur Kütahya Bayii Çay satış ekibi, Rize’de ki gezi ziyaretlerinde, çay bahçesinde yaş çayın hasadı, Çaykur İkizdere Organik Çay Fabrikasında kuru çay imalatı ve Çaykur İyidere Çay Paketleme fabrikasındaki imalatları gezdiler, yetkiler kendilerine üretim, imalat ve paketleme işlemleriyle ilgili bilgiler verdiler. Çayın bahçeden fabrikaya, paketlemeden, satışa ve tüketiciye ulaşımına kadar ki aşamalarla ilgili verilen bilgilerden ve gezdikleri fabrikalarda kendilerine gösterilen ilgiden bir hayli memnun olduklarını ifade ettiler.

ÇAYKUR Genel Müdürü ve YK Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Alim’i de makamında ziyaret eden, Çaykur Kütahya Bayii çay satış ekibi, Rize gezileriyle ilgili yapmış oldukları ortak açıklamalarında, “Rize’nin genelini çarşaf gibi kaplamış yemyeşil yaş çay bahçeleri,  Çay işleyen ve işledikleri mis gibi yaş çay kokusunu bulundukları coğrafya yayan ÇAYKUR çay fabrikalarını, çay paketleme fabrikasını gezdik. Rize’nin tüm güzelliklerini yaşayarak fotoğrafladık.  ÇAYKUR’u çok yakından tanımanın mutluluğunu yaşadık. Çaykur fabrikalarında ki çalışma disiplini, düzeni ve teknolojinin en iyi şekilde kullanılmasından etkilendik. Sn. Genel Müdür Alim’in bilgisi dahilinde gezdiğimiz fabrikalarda ilgili yöneticiler çayın her aşamasıyla ilgili merak ettiğimiz her koyuda bizlere adeta eğitim verdiler. Genel Müdür sn. Yusuf Ziya Alim’e Kütahya halkının selamlarını getrdik. İlimizde satışını en iyi şekilde yapmaya çalıştığımız ve daha çok satmak için desteğini aldığımız, sn. Genel Müdür Yusuf Ziya Alim’e çok sıcak misafirperverliği için şükranlarımızla teşekkürlerimizi sunmuyoruz. “dediler.

timbir - birlik haber ajansi