Havadis53

Çaykur Rizespor Yönetimi Anzerli Genç Taraftarlarla Buluştu

Çaykur Rize Spor Kulübü Başkanı İbrahim Turgut ve beraberinde Yönetimi ile Anzer yaylasında genç taraftarlarla bir araya geldi Anzerli vatandaşlarla horon oynadı.

Çaykur Rizespor Yönetimi Anzerli Genç Taraftarlarla Buluştu
413 views
25 Eylül 2023 - 23:55

HABER: ÇİĞDEM HACIFAZLIOĞLU

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı İbrahim Turgut, Rizespor Yönetimi ve Rize Bürokrasi ile iş dünyasının bazı kimlikleri Anzer yaylasında genç taraftarlar ve yayla sakinleri ile buluştu.

Anzer Ballıköy Muhtarı ve Remzi Güzel’in davet ve organize ettiği buluşmada yemekler yendi karşılıklı sohbet edildi ve yöresel sanatçının söylediği şarkılar eşliğinde hep birlikte horon oynandı.

Organizasyonda konuşma yapan Anzer Ballıköy Muhtarı ve Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel Rizespor yönetimine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek “Rize sporun şampiyon olmasında tüm Rizelilerle beraber ekip birliğinin olmasıdır. Başkanımız Anzerli. Anzer gençliği hemşehrileri Başkanımızla bir arada olmak istedi. Başkanımız kırmadı ve bizleri onurlandırmış oldu. Burada fanatik gençlerimiz yanı sora fanatik kadınlarımızda var. Gençlerimiz kadınlarımız Anzer sonuna kadar Çaykur Rizespor’la beraber. Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı İbrahim Turgut ise Anzer sakinleri tarafından sevgiyle karşılandığını belirterek “Bizim gönlümüzden geçen öncelikle evimizde mahallemizde köyümüzde İlimizde ve ülkemizde birlik beraberliğin daim olmasıdır. Bunun tecellisini şu an köyümüzde görüyoruz. Sevilmek sayılmak gönül işidir insanların gönlüne ancak gönlünü açarak girebilirsin. İnsanları seversen dokunursan hoşgörüyle yanaşırsan insanlar sana karşılığını verir. Bizim insanımız çok kadimdir sevgi doludur. Rize’nin sayısal olarak nüfusu küçük olabilir ama nüfusu büyük bir ildir. Rize Etkisi de çapı da büyük olan bir şehirdir. Statlara bazen izleyicilerimiz bazı nedenlerden dolayı gelemeyebilir ama büyük taraftarı vardır. Bu bir gönül işidir. Biz gönlümüzü koyduk taraftar bunu gördükçe satısı artacaktır. Bizim bir deyimimiz var Rizeli gibi Rizeli olabilmek. İnşallah hepimiz Rizeli gibi Rizeli oluruz. Bütün stadımız komple dolar. “Şeklinde konuştu.

Haberin Videosu;

 

timbir - birlik haber ajansi