Havadis53

Çaykur TIR’ı, Büyük Taarruzun başladığı zirvede

Çaykur TIR’ı, Büyük Taarruzun başladığı zirvede
519 views
01 Eylül 2021 - 16:53

Büyük Taarruz ’un yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Afyon Kocatepe’de düzenlenen törenlerde, Çaykur TIR’ı vatandaşlara çay ikramında bulundu.

Afyonkarahisar Valiliği ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nce Büyük Taarruzun başladığı Kocatepe’de törenler düzenlendi. Şuhut’ta Çakırözü’nden Kocatepe’ye binlerce vatandaşın katılımıyla düzenlenen yürüyüşle sona eren Büyük Taarruz ‘un 99. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Zafer Yürüyüşü ‘ne yurdun dört bir tarafından gelen binlerce kişi katıldı. Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’in talimatıyla törenlerde hazır bulundurulan Çaykur TIR’ı katılanlara çay ikramında bulundu.

Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, “30 Ağustos Zafer Bayramı bağımsızlık tutkusuyla şaha kalkan bir milletin onurlu ve haklı destanıdır. Bu zafer asil milletimizin asla esir edilemeyeceği, şanlı bayrağın indirilemeyeceği ve ezanın ise asla dindirilemeyeceğinin bütün dünyaya ilan edilişidir. Bizde kurum olarak böylesi anlamlı törenlere katılarak vatandaşlarımızla birlikte olduk. Sevginin ve muhabbetin başlangıcı çayımızı ikram ettik” dedi.

timbir - birlik haber ajansi