Havadis53

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

ÇAYKURSPOR YAZ SPOR OKULLARINA YOĞUN İLGİ

ÇAYKUR Spor Kulübü, yıllardır Rize ili genelinde ve Doğu Karadeniz bölgesinde Türk sporuna katkı sağlamak için yetenekli çocukları ve gençleri yaz sporlarıyla yetiştirip kazandırmaya devam ediyor. Yaz Sporları Okulu Eğitimleri, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şenol Birol Amatör Futbol Sahası Tesislerinde yapılmaktadır.

ÇAYKURSPOR YAZ SPOR OKULLARINA YOĞUN İLGİ
198 views
03 Temmuz 2024 - 13:33

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Çaykurspor Kulübü İdareci ve Antrenörleri; “Çaykurspor Kulübü olarak 30 yıla yakındır, Rize ilimiz genelinde Amatör Futbol olarak altyapıda yıllardır yüzlerce lisanslı futbolcu yetiştirmeye devam ediyoruz. Okulların tatil olmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi bu yazda aileler çocuklarını tatil havasında spor eğitimi için Çaykurspor kulübümüzün yaz sporlarına katılmaları için yoğun ilgi göstermeye devam ediyorlar. Bu yılda yoğun ilginin olduğu yaz sporları eğitimimiz her yıl olduğu gibi ücretsiz yaz futbol okulu donanımlı antrenörlerimiz eşliğinde halkımızın çok yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. “dediler.  Kulübümüz Antrenörü ve yaz spor okulu koordinatörü Abdullah Kalafatoğlu ve yaptığı yaz futbol okulunun diğer antrenörleri, Şenol Alkan, Abdulkadir Çelik, Bülent Kazmaz ve Ömer Durmuş’tan oluşmaktadır. Bu yıl 110 katılımcı ile başlayan yaz futbol okuluna, 2014, 2015, 2016, 2017 ve 2018 doğumlu sporcuların temel futbol eğitiminin yanı sıra temel öz bakım, kitap okuma, selamlaşma, temel beslenme alışkanlıkları ve kötü tutum ve davranışlardan uzaklaşma gibi genel geçer alışkanlıklar edindirmeye çalışılan yaz futbol okulu yaz tatili boyunca devam etmektedir. Hafta içi ise her gün, 09:00 -10:30 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Sporcularımız aileleriyle birlikte yaz futbol okulumuza davetlidir. Yaz spor okulunun yapılmasına vesile olan, ÇAYKUR Genel Müdürü ve ÇAYKUR spor Kulübü YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM’e teşekkürlerimizle, şükranlarımızı iletiyoruz dediler.

Rize Merkez eczane
timbir - birlik haber ajansi