Havadis53

CHP’li Fındıklı Beldiyesi gazetecileri kahvaltıda ağırladı

CHP’li Fındıklı Beldiyesi gazetecileri kahvaltıda ağırladı
918 views
11 Ocak 2022 - 10:49

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partili Rize ‘nin Fındıklı İlçe Belediye Başkanlığı’nın organize ettiği kahvaltıda Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu gazetecilerle bir araya geldi.

Her yıl kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Fındıklı Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltıda yerel ve ulusal basının temsilcileri bir araya geldi. Fındıklı Belediyesine ait 100. Yıl Atatürk Parkında bulunan viya cafede düzenlenen etkinlikte konuşma yapan Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu ,Ne kadar zor koşullarda çalıştığınızı ve yerel basının önemini iyi biliyoruz, gazetecilerin kalemini özgürce kullanabilmesi temennisinde bulundu.
Gazetecilik mesleğini onurlandırmak için 1961 yılından bu yana sadece Türkiye’de kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen kahvaltıya Rize’de ve Fındıklı’da yerel ve ulusal medyada görev alan gazetecilerin yanı sıra CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu katıldı.

Ülke olarak gerek siyasi gerekse ekonomik anlamda zor günlerden geçildiğini ifade eden Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu , doğru haberi yapmak adına emek veren gazetecilerin yaşamlarının daha da zor olduğunun altını çizdi.

Havadis53.com İnternet haber sitemize Destek için Havadis53 YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz

https://m.youtube.com/channel/UCda-OlLVCoHebffJzHV6B2A

timbir - birlik haber ajansi