Havadis53

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize’ye geliyor, toplu açılış yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ağustos ayının ortalarında Rize’ye gelecek ve aralarında Salarha TOKİ Konutları ile kentsel dönüşümü gerçekleşen merkez belediye bloklarının bulunduğu bir çok projenin toplu açılışını yapacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize’ye geliyor, toplu açılış yapacak
364 views
02 Ağustos 2023 - 23:49

HABER: ARZU ERBAŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ertelenen Rize ziyareti netleşmeye başladı. Seçimlerin ardından teşekkür ziyaretlerine başlayan ve ilk ziyaretini Rize’ye yapması beklenirken programı değişerek 8 Temmuz’da Bayburt ve Gümüşhane’de toplu açılış törenlerine katılan Erdoğan’ın Ağustos ayının ortalarında Rize’ye gelmesi planlanıyor. Erdoğan’ın, aralarında Salarha TOKİ Konutları ile kentsel dönüşümü gerçekleşen merkez belediye bloklarının bulunduğu birçok projenin toplu açılışını yapacağı belirtildi.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar ziyaretle ilgili bilgi vererek “Sayın Cumhurbaşkanımızın illerimize yaptığı ziyaretlere malum 2 hafta önce başlatılmış yurt dışı programda nedeniyle ara verdikten sonra tekrar o ziyaretler devam edecek. Bu çerçevede de muhtemelen ağustos ayının ortalarında 15’inde 20’sinde ay sonuna kadar Cumhurbaşkanımızın ilimize bir ziyareti gerçekleşecek. Toplu açılış programı yapılacak.
Devasa bir açılış listesi var elimizde. Salarha’da yapılan TOKİ konutları da merkezdeki kentsel dönüşüm binaları da cumhurbaşkanımız tarafından açılacak” dedi.

timbir - birlik haber ajansi