Havadis53

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan vatandaşlara teşekkür

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan vatandaşlara teşekkür
520 views
10 Şubat 2022 - 0:36

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’la birlikte Kovid-19 testlerinin pozitif çıkmasının ardından sosyal medya üzerinden ”geçmiş olsun” temennilerini paylaşan vatandaşlara teşekkür etti

Vatandaşların paylaşımları yüz binleri bulurken, sosyal medya hesabı üzerinden bu temenniler için teşekkürlerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Annem elinde Kur’an 82 yaşında, ilk günden beri sana duacı reis.” diyerek annesinin kendisine dua ettiği videoyu paylaşan kullanıcıya verdiği yanıtta, “Kıymetli validenizin ellerinden öpüyor, hürmetlerimi sunuyorum. Dualarınızı hiç eksik etmeyin.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocuklarının, “Allah’ım, Cumhurbaşkanımıza uzun ömürler ver.” diyerek dua ettiği videoyu, “Yavruların duası seninle reis” ifadesiyle paylaşan anneye, “Her birinin gözlerinden öpüyorum bu güzel yavrularımızın. Sağ olun…” diyerek yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Allah acil şifanızı versin, en kolay şekliyle atlatmanızı dilerim Sayın Cumhurbaşkanımız ve değerli eşi Emine Hanım.” ifadesi ile paylaşım yapan Nuray Kaya Doğan’a, “Nuray Hanım, güzel dileklerin ve mesajın için çok çok teşekkür ediyor, selamlarımızı gönderiyorum.” diye yazdı.

Kızının, “Tayyip dede, Allah size şifa versin. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın.” dediği videoyu, “Çok kıymetli Cumhurbaşkanım, yavrumun da size mesajı var. Rabbim size ve eşinize şâfi ismiyle şifa versin. Allah için sizi çok seviyoruz, Rabbim başımızdan eksik etmesin.” ifadesiyle paylaşan vatandaşa Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yavrumuza maşallah. Rabbim tüm hastalarımıza şâfi ismi hürmetine acil şifalar ihsan etsin. Sağ olun.” yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine ve eşi Emine Erdoğan’a dua eden Fatıma Zehra isimli kıza, “Fatıma Zehra kızım, kendin gibi güzel temennilerin için teşekkür ediyorum. Emine Hanım ile birlikte gözlerinden öpüyoruz seni…” ifadelerini kullandı.

Tuncay Ünal isimli hesabın, “Sayın Cumhurbaşkanım çok geçmiş olsun, Rabbim şifalar versin. Ben, eşim, kızım Serra ve Şura sizlere ailecek ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletiyor ve dua ediyoruz.” paylaşımını Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz de Serra kızımızı çok seviyoruz, gözlerinden öpün yerimize… Eşinize ve ailenize selamlarımla…” şeklinde yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine şifa dileyen Mehmet Emin Barslan’a yanıtında, “Mehmet Emin kardeşim, hayır duaların için çok teşekkür ederim. Selam ve muhabbetlerimle…” ifadesini kullandı.

Cengiz Yılmaz isimli kullanıcının, “Canım kızımla bütün dualarımız koca yürekli Cumhurbaşkanımızla beraberdir, size ve Emine Hanıma geçmiş olsun Allah şifalar versin.” paylaşımına Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Maşallah, kızımız ne güzel okuyor o duayı öyle… Çok teşekkür ediyorum, selam ve muhabbetlerimle…” yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İrem Atılgan’ın “geçmiş olsun” dileğine, “Allah razı olsun İrem kızım, teşekkür ederim. Dualarını eksik etme…” şeklinde yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kızının dua ettiği videoyu paylaşan Hızır Akyel’e, “Şırnak Silopi’de Eslem Akyel, Sayın Cumhurbaşkanımız ve eşi için şifa dileklerinde buluyor, Allah acil şifalar versin inşallah.” paylaşımına, “Eslem kızım çok teşekkür ederim, Allah razı olsun… Şırnak Silopi’ye selamlar…” yanıtını verdi.

Elif Sude isimli çocuğun, “Tayyip dede geçmiş olsun, dualarımız seninle.” mesajını, “Bizi iri ve diri tutan şey, Elif Sude gibi pırlanta yavrularımızın bu dualarıdır… Gözlerinden öpüyoruz. Sağ ol, var ol…” ifadesi ile cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yavuz Selim isimli çocuğun, “Milletimin lideri, seni çok seviyorum, geçmiş olsun.” mesajına, “Yavuz Selim evladım, çok teşekkür ediyorum. Gözlerinden öperim, sağ ol…” yanıtını verdi.

Erkan Özdurmuş isimli kullanıcı, annesinin Mescid-i Haram’dan kendisine ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dua ettiğini belirten kağıttaki yazıyı paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sağ olun Erkan Bey kardeşim. Teşekkür ediyorum. Rabbim dualarınızı kabul eylesin.” diye yazdı.

Kendisine dua eden dört kıza isimlerini yazarak, “Lamia, Cemile Nur, Irmak ve Nehir kızlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Bu güzelliklere selamlarımı gönderiyorum…” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın’dan oğlunun videosunu paylaşan Zübeyde Subaşı’nı, “Çok teşekkür ediyorum Zübeyde Hanım. Mehmet Zahid’e ve tüm Aydın’a selamlarımızı iletiyorum. Kalın sağlıcakla…”, oğlu ve kızının video mesajını paylaşan Özgür Kural isimli kullanıcıyı, “Aleykümselam Özgür Bey kardeşim. Çok teşekkür ediyorum. Ben de bu güzel yavrularımızı çok seviyorum. Sağlıcakla kalın…”, çocuklarının temennisini paylaşan Yelda isimli kullanıcıyı, “Sağ olun Yelda Hanım. Minik yavrularımızın gözlerinden öperim…”, oğlu ve kızının mesajını paylaşan Nuray Boztemir Dalya isimli kullanıcıyı ise “Recep Ömer evladımızı ve Reyyan kızımızı gözlerinden öpüyorum. Selam ve muhabbetlerimle…” diyerek yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muğla’nın Milas ilçesinden oğlu Muhammed’in videosunu gönderen Adem Özeren’e, “Aleykümselam, biz de Muhammed evladımıza ve Muğla Milas’a selamlarımızı, muhabbetlerimizi gönderiyoruz…”, dua gönderen Tansu Poyraz’a, “Çok teşekkür ediyorum Tansu kızım, dualarını eksik etme…”, Short Track Milli Takımı sporcusu Furkan Akar’ın temennisine, “Sağ olasın Furkan, güzel temennilerin bizlere güç veriyor… Kış olimpiyatlarındaki performansın için de seni gönülden tebrik ediyorum.”, kızı Berra Şehit’in mesajını paylaşan Mehmet Şehit’e, “Berra kızım, gözlerinden öpüyorum. Sağ olasın…”, Deniz isimli kullanıcının temennisine ise “Deniz kardeşim, ‘geçmiş olsun’ dileklerin için çok teşekkür ediyorum.”, İsveç’ten dua eden Deniz isimli kız çocuğuna, “Deniz kızımızın güzel gözlerinden öpüyoruz. Sağ olun, İsveç’e selamlar.”, Bilgi Nida Yıldız isimli kullanıcıya ise “Bilge kızım teşekkür ediyorum, duanı eksik etme. Sağ olasın. Adana’ya selamlar.” notuyla karşılık verdi.

timbir - birlik haber ajansi