Havadis53

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN RİZE PROGRAMI NETLEŞİYOR

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN RİZE PROGRAMI NETLEŞİYOR
546 views
03 Eylül 2021 - 8:28

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı program ve açılışlara katılmak üzere yarın (Cuma günü) Rize’ye gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumartesi akşamı geç saatlerde Rize’den ayrılacak.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2 günlük Rize programı kapsamında Salarha ve İkizdere Güneyce Tünelleri ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinin yeni binasının açılış töreni ve Ak Parti Rize İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılacağı bilgisine ulaşıldı.

Yarın Cuma namazının ardından Trabzon Havalimanına hareket edecek olan ve saat: 16.00 sıralarında Rize’de olması beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, havalimanından direkt olarak Rize’nin İkizdere ilçesine geçmesi bekleniyor. Güneyce tünellerinin açılışını yerinde gerçekleştirecek olan Erdoğan’ın, TBMM 27. Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi İsmail Kahraman’a da evinde ziyarette bulunacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aynı akşam ya Kahraman’a konuk olacağı yada Rize merkezde konaklayacağı bilgisi edinildi.

Cumartesi günü saat 13.30’da Rize merkezden Salarha Tünelinin (Dalyan Girişi) açılış törenine katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinin yeni binasının açılış törenine katılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat: 17.00’de İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düzenlenecek Ak Parti Rize İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılacak.

Cumartesi günü Rize programını tamamlayacak olan Erdoğan, aynı akşam geç saatlerde Rize’den ayrılacak.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İyidere Lojistik Merkez ve Rize Artvin Havalimanında da incelemelerde bulunması bekleniyor.

Kaynak: Olay53.com

timbir - birlik haber ajansi