Havadis53

Dernek Başkanı Avcı Pazar Kaymakamı Terzi ve Belediye Başkanı Basa’ya teşekkür etti

Dernek Başkanı Avcı Pazar Kaymakamı Terzi ve Belediye Başkanı Basa’ya teşekkür etti
350 views
13 Ağustos 2021 - 9:20

Haber: Cevahir TOPALOĞLU

Pazar Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Avcı, Muhtarlar derneği yeni hizmet yerinin yapımına başlandığını söyleyerek, yer konusunda Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’ya ve tadilat için destek veren Pazar Kaymakamı Ayhan Terzi’ye teşekkür etti.

Dernek Başkanı Ali Rıza Avcı Yaptığı açıklamada ‘’ Muhtarlar Derneğimizin yanında bulunan eski Mehmet Akif Ersoy ilçe kütüphanesinin yeri biz muhtarlara tahsis edildi, Şuanki Hizmet binamız belli bir süredir aktifti ancak muhtarlarımızın hepsinin toplanabileceği bir salonun eksikliği gündemdeydi. Bununla ilgili bir çalışma yaptık ve Pazar’daki Mahalle ve köy muhtarlarımızın tamamını içine alacak şekilde bir salon yaptırıyoruz.’’ dedi

Tüm muhtarlara hizmet edeceğini vurgulayan Başkan Avcı, ” Coğrafi olarak da Pazar ilçemizin ortasında Cadde üzerinde yer alan binamız vatandaşlarımızın çok rahat gelebilecekleri bir yer. Muhtarlarımızın Toplantı Salonumuzu en verimli şekilde kullanacaklarına eminim. Muhtarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum, ayrıca Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa ve Pazarlı iş adamları’nın desteklerini bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

timbir - birlik haber ajansi