Havadis53

DOĞRU PARTİ ‘ den TABİPLER BİRLİĞİ ZİYARET

DOĞRU PARTİ ‘ den TABİPLER BİRLİĞİ ZİYARET
354 views
11 Ocak 2022 - 17:55
DOĞRU parti Rize il başkanı Eyüp Demir ve il başkanı vekili İbrahim Karafazlıoğlu ile birlikte Rize- Artvin Tabip odası başkanı Doç.Dr. Kazim Şahin ‘ e nezaket ziyareti.
DOĞRU parti Rize il başkanı Eyüp Demir ; ziyaretlerinin sebebini şöyle açıkladı , yaklaşık iki yıldan beri Dünyamız ve insanlık bir korona belası ile baş etmektedir, bu savaşta en büyük görev hekimlerimize ve bilim insanlarına düşüyor, özverili çalışmaları ve mesai kavramı dışında hastaları için canlarını feda eden hekimlerimizle ne kadar övünsek azdır, korona ile mücadelede şehit verdiler, yoruldular, hasta oldular ama mücadeleden bir an olsun geri kalmadılar, bizler onlara teşekkür ve minnet borçluyuz hekimlerimizin moral ve motivasyonunu en üst seviyede tutmalıyız, hekimlik mesleği günlük siyasete alet edilmemeli , DOĞRU Parti olarak bizler hekimlerimizi seviyoruz ve onların mutlu ve rahat bir ortamda çalışmaları için her türlü hazırlık ve çalışmaları yürütmekteyiz, Genel Başkanımız Sn. Rifat Serdaroğlu önceki yıllarda sağlık bakanlığı yapmış tecrübeli bir devlet adamıdır,  DOĞRU parti genel sekreteri Prof.Dr. Tevfik Sipahi başkanlığındaki sağlık komisyonumuz her türlü çalışmasını ve önerilerini hazırlamıştır, bu hazırlıklar önümüzdeki günlerde önce Tabip odalarımızın görüşüne sonrada kamuoyu ile paylaşılacaktır.
Rize – Artvin Tabip odası başkanı Doç.Dr. Kazim Şahin ziyaret sonrası yaptığı açıklamada ise ; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Doğru Parti genel başkanı Sn. Rifat Serdaroğlu bizim sorunlarımıza vakıf bir siyasetçidir önceki yıllarda bakanlığımızı yapmıştır onun için bizler kendisini tanıyoruz ve samimiyetine güveniyoruz,  dedi.
timbir - birlik haber ajansi