Havadis53

Erzurum’a Atanan Erkin Tokgöz’e Veda Programı Düzenlendi

Yusufeli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görev yapan Erkin Tokgöz, Erzurum
Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı.

Erzurum’a Atanan Erkin Tokgöz’e Veda Programı Düzenlendi
339 views
26 Ekim 2023 - 15:42

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Yusufeli Belediyesinde önce Başkan Yardımcılığı sonrasında ise Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görev yapan Erkin Tokgöz 20 Ekim itibariyle Yusufeli Belediyesi bünyesinden ayrılarak Erzurum Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Birim Müdürleri ve personellerin katılımı ile veda programı düzenlendi.

Uzun yıllar birlikte çalıştıklarını ifade eden Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, “Bugün değerli bir yol arkadaşımızı yeni görev yerine uğurlamak için bir araya geldik. Erkin kardeşimizin Belediyemizde büyük emekleri var. Kültürel anlamdan gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda kendisinin imzası var. Erkin kardeşimize yeni görev yerinde üstün başarılar diliyorum. Belediyemize ve İlçemize kattığı değerler için kendisine teşekkür ediyorum. Yolu bahtı açık olsun inşallah. ”dedi.

Yusufeli Belediyesinden ayrılırken yoğun duygular içerisinde olduğunu ifade eden Erkin Tokgöz, “Uzun yıllar birlikte görev yaptığımız Sayın Başkanım, kıymetli müdürlerimiz ve değerli çalışma arkadaşlarım sizlerle birlikte paylaştığımız güzel yıllar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün burada benimle birlikte olmanızın verdiği mutluluğu tarif etmekte zorlanıyorum. İnşallah yeni görev yerimde sizleri en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. ”dedi.

Veda yemeğine Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Belediye Meclis Üyeleri, Kurum Amirleri ve Belediye personelleri katıldı.

timbir - birlik haber ajansi