Havadis53

Fakülte Dekanı Akbulut’tan Pazar Kaymakamı Akın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Fakülte Dekanı Akbulut’tan Pazar Kaymakamı Akın’a Hayırlı Olsun Ziyareti
433 views
28 Eylül 2021 - 8:27

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Pazar Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akbulut, Fakülte Dekan Yardımcıları Doç.Dr. Kezban Yazıcı, Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Şavşatlı, Tarla Bitkileri Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Emine Yurteri ve Fakülte Sekreteri Zafer Yücel Çetin ile geçtiğimiz hafta Pazar Kaymakamlığı görevine başlayan Kaymakam Mustafa Akın ‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görev yerinde başarılar dilediler.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, Prof. Dr. Mustafa Akbulut , ziyaretinde Kaymakam Mustafa Akın’ a fakülte hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretçileri makamında kabul eden Kaymakam Akın, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akbulut ve fakülte yönetimi ile bir süre sohbet ettikten sonra ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek Ardından hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Ziyaret sonrası Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Pazar Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akbulut yaptığı açıklamada “Pazar Kaymakamı Sayın Mustafa Akın’a Ziraat Fakültesi Dekanlık yönetim ekibi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemiz ve yöremiz tarımı hakkında değerli sohbetleri için teşekkür eder, görevinde başarılar dileriz.” ifadelerine yer verdi

 

timbir - birlik haber ajansi