Havadis53

Genç Düşünce Derneği tarafından Çayeli’nde Gençlik Konseri düzenlendi

Genç Düşünce Derneği tarafından Çayeli’nde Gençlik Konseri düzenlendi
319 views
25 Aralık 2021 - 12:07

Hava şartlarının zorlayıcı olmasına rağmen beklenenin üzerinden bir katılımla gerçekleştirilen konserde katılımcılar eğlencenin ve horonun tadını çıkardı.

Genç Düşünce Derneği’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında desteklenen Çayeli Gençlik Projesi 2 kapsamında düzenlenen konser yoğun katılımla gerçekleştirildi. Çayeli Gençlik Merkezi Müzik Kulübü’nde Oğuzhan BEKTAŞOĞLU’nun katkılarıyla kendini geliştiren gençlerinde sahne aldığı konserde Çayelimizin evladı Batuhan AKYILDIZ sahne aldı. Programı izlemeye gelen yakın zamanda aramızdan ayrılan Rizemizin değerli sanatçısı Ayhan ALPTEKİN’in oğlu Mustafa ALPTEKİN’de sahne aldığı konser katılımcılardan tam not aldı.

Konsere Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı ÇİFTÇİ ve Meclis üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet YILMAZ, Çayeli Gençlik Merkezi Müdürü Emre ÇATAKLI, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Göksel GÜMÜŞLER, Mahalle Muhtarları, Dernek ve Siyasi Parti temsilcileri ve çoğunluğu gençler olmak üzere vatandaşlar katılım sağladı.

Gençlik Konseri hakkında açıklama yapan Genç Düşünce Derneği Başkanı Halil İbrahim AYDIN; Hava şartlarının zorlayıcı olmasına rağmen halkımız düzenlemiş olduğumuz konsere güzel bir katılımla iştirak ettiler. Salonu dolduran herkese çok teşekkür ederiz. Daha iyilerini yapabileceğimizi gördük. Bizler gençlik derneği olarak gücümüzü bir kez daha görmüş olduk. Gençler birlik ve beraberlik içerisinden olduğu sürece başaramayacakları hiçbir iş olamaz. Bunu biliyorduk ama böylesine güzel bir organizasyon ile çok daha iyilerini yapabileceğimizi gördük. Allah işini samimiyetle yapanların yanındadır. Programa katılım sağlayan başta Çayeli Belediye Başkanımız olmak üzere kurum müdürlerimize ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Temmuz ayına kadar düzenleyeceğimiz 3 Gençlik Konseri’nin de haberini vererek sözlerimi bitiriyorum. dedi

timbir - birlik haber ajansi