Havadis53

Hep Beraber CHP’ yi Rize’de Daha İleriye Taşıyacağız

Hep Beraber CHP’ yi Rize’de Daha İleriye Taşıyacağız
310 views
17 Kasım 2021 - 17:00

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimde CHP Genel Merkez Gençlik Kolları MYK’ na seçilen Kemal Özgür Kahraman, CHP Rize il yönetimiyle bir araya gelerek yönetim kurulu üyelerine teşekkür edip, birlikte çalışma sözü verdi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimde CHP Genel Merkez Gençlik Kolları MYK’ na seçilen Kemal Özgür Kahraman CHP Rize İl yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek kendileriyle vedalaştı. Kahraman CHP Rize gençlik kolları ile girdiği siyasette gençlik kolları il başkanlığı, milletvekili adaylığı, il yönetim kurulu üyeliği yaptığını belirterek, “ Son yapılan seçimde CHP Genel Merkez Gençlik Kolları MYK’ sına seçildiğini kaydetti. Kahraman açıklamasında, “Hep Rize’nin sorumluluğunu taşıyarak orada olacağım. İlimin sorumluluğunu biliyorum. Uzun bir dönemdir de Genel merkeze bir Rize’den giden birinin olmayışının sıkıntını çektik. Bu gün bunun bize nasip olması da büyük bir mutluluk benim için. İnanılmaz da bir yük aynı zamanda. Bir kardeşiniz olarak Rize’ de vermiş olduğunuz emeğin binlerce kat fazlasını vermem gerektiğini biliyorum” dedi.


Kahraman açıklamasında, “Hepinizin üzerimde emekleri var bunun da bilincindeyim. Hem haklarınızı helal etmenizi isterim hem de bundan sonraki süreçte de bundan sonra Ankara’da emrinizde olurum. Rize için ne yapmam gerektiği konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Genel Merkez’ de bir inanılmaz Rize algısı var. Bunu da büyütmek için çalışacağım. CHP’ nin Rize’deki çalışmaları Genel merkezde iyi yönde karşılanıyor. Bunun sorumluluğunu taşıyarak hem Rize’ de hem de Genel merkezde çift yönlü çalışacağım. İnşallah daha güzel günler olacak.  Hepinize teşekkür ederim” dedi.

timbir - birlik haber ajansi