Havadis53

İBB Başkanı İmamoğlu’ndan Bayan Hentbol Takımı’na malzeme desteği

İBB Başkanı İmamoğlu’ndan Bayan Hentbol Takımı’na malzeme desteği
340 views
27 Ekim 2021 - 22:55

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kadınlar Hentbol Birinci Ligi’nde mücadele eden Olimpik Pazar Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımına spor malzemeleri hediye etti.

Olimpik Pazar Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımını antrenman öncesi Mehmet Akif Pirim Kapalı Spor Salonu’nda ziyaret eden CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun hediyelerini takıma teslim etti.

Olimpik Pazar Spor Kulübü Başkanı Rahmi Çakır ve Hentbol Takımı Antrenörü Fatma Badoğlu desteklerinden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ettiler.

Gerçekleştirilen hediye teslimi öncesinde kadın hentbol takımı oyuncularıyla bir araya gelerek bir süre sohbet eden CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta başarılarından dolayı sporcuları kutladı.

Balta, ilçenin tek bayan hentbol takımının gösterdiği başarının önemli olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu: “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması, sağlıklı birey olmaları açısından spor çok önemli. Cumhuriyet Halk Partisi olarak spora ve sporcuya her zaman destek vereceğiz. İlçemizin tek bayan hentbol takımının başarısını da kutluyorum.Kızlarımızın spora özendirilmesi için de desteklerimiz sürecek.”

Balta, konuşmasının ardından sporcularla fotoğraf çektirdi.

timbir - birlik haber ajansi