Havadis53

İL BAŞKANI HİKMET AYAR’DAN 23 NİSAN MESAJI

AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 104. Yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İL BAŞKANI HİKMET AYAR’DAN 23 NİSAN MESAJI
230 views
23 Nisan 2024 - 16:48

İl Başkanı Hikmet ayar mesajında şu ifadelere yer verdi ; “Egemenliğin kayıtsız ve şartsız olarak millette devredildiği ve millet iradesinin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 104. yıl dönümünü ve geleceğimizin teminatı çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz. Ecdadımızın her türlü zorlukta pes etmeden kanıyla canıyla verdiği mücadelenin tezahürü olarak bugün TBMM’nin açılışının 104. yılına erişmiş bulunmaktayız. Cumhuriyetimizin kuruluşunun temellerin atıldığı bu tarihi Cumhuriyetimizin banisi Mustafa Kemal Atatürk, geleceğimizin güvencesi  olan çocuklara armağan ederken, Türk Milleti’nin geleceğinin çocukların omuzlarında yükseleceğine işaret etmiştir. Bugün en önemli gayemiz çocuklarımızı tarihini bilen mili ve manevi değerlerimize sahip çıkan nesiller olarak yetiştirmek ve onlara daha müreffeh bir gelecek hazırlamak. Bu düşüncelerle dün olduğu gibi bugünde çalışmaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle TBMM’nin açılışının 104. Yılını kutluyor, Türkiye Yüzyılını ve dünyanın geleceğini şekillendirecek tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

timbir - birlik haber ajansi