Havadis53

İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’den Pazar Necat Sağbaş Anadolu Lisesine Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’den Pazar Necat Sağbaş Anadolu Lisesine Ziyaret
669 views
19 Ocak 2022 - 10:20
Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, okul ziyaretleri kapsamında Okulda yapılan fiziki iyileştirmeleri yerinde incelemek için Pazar Necat Sağbaş Anadolu Lisesinde öğrencilerle bir araya geldi.
”Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Okul Müdürü Ercan Temiz ile birlikte okulu gezdi”
İl Müdürü Engin Emen okul Müdürü Ercan Temiz’den okulun akademik çalışmaları, yürütülen projeler ve diğer etkinlikler hakkında bilgi aldı.
İl Müdürü Emen, sınıfları da gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Burada öğrencilere hitap eden Rize İl Milli Eğitim Müdürü  Engin Emen, “Milli Eğitim Kurumu olarak sizin başarınız ve yarınlara daha iyi hazırlanmanız daha iyi bir geleceğe sahip olmanız için sürekli bir gayret içindeyiz. Okullar arası elde edilen başarılarımızdan ötürü öğrencilerimizi  ve danışman öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Daha güzel bir gelecek için okul size bu ortamı sağlarken sizin de daha çok çalışıp yarınlara daha iyi hazırlanmanız gerekir. Kendini ifade etmenin en iyi yolu bol kitap okumaktır sizlerden isteyim bolca kitap okuyun ” diye konuştu

Necat Sağbaş Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ercan Temiz yaptığı açıklamada ” İl Milli Eğtim Müdürümüz Sayın Engin Emen, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Evren Görmüş, ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nimet Büyük ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Muhammet Kan, okulumuza  ziyarette bulundular. okulumuzun akademik çalışmaları, yürütülen projeler ve diğer etkinlikler hakkında bilgiler aldılar, Okullar arası elde edilen başarılarımızdan ötürü öğrencilerimizi  ve danışman öğretmenlerimize tebriklerini sunan  müdürlerimiz, okulumuzda incelemelerde bulundular. Okulumuzda yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren müdürlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Okul Müdürü Ercan Temiz, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’e Pazar’ın simgesi olan Atmaca tablosu takdim etti .

Emen, Güzel bir hediye için Okul Müdürü Ercan Temiz’e teşekkür ederek okuldan ayrdıldı.

Ziyarette Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’e Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Evren Görmüş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Kan’da eşlik etti.

timbir - birlik haber ajansi