Havadis53

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
387 views
10 Şubat 2022 - 0:43
Rize İl Milli Eğitim Müdürü  Engin Emen Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin  katılımı ile yeni eğitim öğretim yarıyılında yapılacak olan çalışmalar hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Güneysu Halk Eğitimi Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen İlçe Müdürlerinehitaben; eğitim öğretim hizmetlerinin yürütülmesinde İlçe Milli Eğitim Müdürleri olarak üzerlerine büyük görev düştüğünü belirterek planlanan hedeflere ulaşılması, il ve ilçe başarasının yükseltilmesi için ekip ruhuyla hareket etmenin önemini vurguladı. Yapılan faaliyetlerin koordinasyonu konusunda gerekli hassasiyetin gösterileceğine inandığını dile getirdi.

Okulların yüz yüze eğitime devam edebilmesi için salgın önlemlerine azami ölçüde uyulması ve bunun için ne gerekiyorsa eksiksiz yapılmasının gerekliliğinden bahsedildi.

Toplantının devamında ilçelere ait ihtiyaçlar ve sorunlar dinlendi. Sorunların çözümü ve alınacak tedbirler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

timbir - birlik haber ajansi