Havadis53

İstanbul’daki iş yerinin şubesini Pazar’da açtılar

İstanbul’daki mağazanın Pazar şubesi, dün saat 12:30’da düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İstanbul’daki iş yerinin şubesini Pazar’da açtılar
2.518 views
05 Eylül 2023 - 10:22

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Masko Mobilya Kenti 4/A Blok No:2 Başakşehir / İstanbul’da bulunan ‘VERO VANNI’ mağazasının Pazar şubesi, dün saat 12:30’da düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İtalyan estetiğini Türk inceliğiyle harmanlayıp, yaşamın ilhamıyla birleştirilen ‘Vero Vannı’ 30 yıl önce temelleri atıldı. İhtiyaçlar ve istekler doğrultusunda inovatif tekstil ve yaşam ürünleri kapsamında geliştirilen ürün yelpazesinin akıllarda kalacak adıdır.

Dünya’nın değişimine ayak uyduran, kültürle harmanlanan tasarımları ile Vero Vannı artık sahaya çıkıp kendi güzelliğini herkesle buluşturuyor.

İbrahim Dervişoğlu açılışta yaptığı konuşmada, ‘’ 1959 yılından itibaren bu topraklarda başlayan dedemiz İbrahim Dervişoğlu tarafından temelleri atılan manifaturacılık mesleği ile ticari temelleri atılmıştır. Ticari rotamız 1973 yılından sonra İstanbul olarak devam etmiştir. Bugün burada tam 50 yıl sonra ev tekstilinde Vero Vanni markamız ile kendi memleketimiz ve öz yurdumuzda kaldığımız yerden devam ediyoruz.  Hedefimiz markamızı kullanımda kalite, tasarımda farklılık ve müşteri memnuniyeti önceliği ile önce memleketimiz ve ülkemiz daha sonra tüm dünyada ürünlerimiz ile tüm insanların kalbinde ve yaşamında yer edinmektir. Niyetimiz yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimizi hem şehrimizin doğal güzellikleri ile tanıştırmak hem şehrimizin turizm konusunda hak ettiği noktalara ulaşmasında öncü olmak adına attığımız ilk kararla adımımız ile şehrimize yakışan şubemizi açarak göstermiş olduk.  İnşallah bugün burada bir markanın yazılmasının başlangıcındayız. Rabbim düşüncelerimizi temiz, niyetimizi halis, markamızı hepimiz için hayırlı eylesin. Teşrif ettiğiniz için hepinize tekrardan teşekkür ediyorum.’’ dedi

Prof. Dr. Mehmet Haberal Caddesi Deniz Konak Otel yanı No:96’da hizmete açılan iş yerinin kurdelesini Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa ve Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Bekiroğlu ile birlikte kesti.

Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, ‘’Böyle güzel bir markayı ilçemize kazandırdıkları için teşekkür ediyoruz. Hayırlı kazançlar diliyoruz. Hayırlı olsun inşallah.’’ dedi

Açılışa, Pazar İlçe Kaymakamı Mustafa Akın, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Bekiroğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet Çakır, S.S.53/8 Pazar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkan Adayı İlhami Günaydın ve davetliler katıldı.

Açılışın ardından davetlilere ikramda bulunularak, iş yeri sahipleri mağaza hakkında açılışa katılanlara bilgiler verdi.

 

www.havadis53.com olarak, Yeni iş yeri açılışınızın, size mutluluk ve başarı getirmesini diler, her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini temenni ederiz.

Web Adresi: www.verovanni.com

Sosyal Medya Adresi: instagram.com/verovannicom?igshid=NjIwNzIyMDk2Mg==

İş Yeri Adresi: Prof. Dr. Mehmet Haberal Cad. No:96 Pazar / Rize

Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 532 80 80

Haberin Videosu;

timbir - birlik haber ajansi