Havadis53

İYİ Parti kuruluş yıl dönümünde mahşeri kalabalık

İYİ Parti kuruluş yıl dönümünde mahşeri kalabalık
928 views
24 Ekim 2021 - 21:43

İYİ Parti 4 yıl önce Meral Akşener liderliğinde kuruldu. İYİ Parti’nin kuruluş yıl dönümü İstanbul’da Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirdi.

Sabah saatlerinden itibaren Haliç Kongre Merkezin’e akın eden partililer yağmura rağmen İYİ Parti lideri Akşener’i yalnız bırakmadı.

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in basın danışmanı Murat İde sosyal medya hesabından mahşeri kalabalığın fotoğraflarını paylaşarak “Haliç’te dışarısı böyle, içerisi böyle.. Böyle böyle değişiyor işler.. Meral Akşener in de dediği gibi; Nereye kadar? Buraya kadar!” ifadelerini kullandı.

YAK, İŞLET, DEVRET, NEREYE KADAR? DEVRAN DÖNÜYOR, BURAYA KADAR!

İYİ Parti Genel başkanı Meral Akşener yaptığı konuşmada

“Proje gerekliyse, elbette yapılır. Ama, sırf yandaşları zengin etmek için, ne orman bıraktılar, ne su bıraktılar. Karadeniz’de, HES diye diye, neredeyse, kurutmadık dere bırakmadılar.

Maden diye diye, dağları, ormanları talan ettiler. Doğamız, bizim için kutsaldır.

Şart olsun ki; ormanları yakarak, yıkarak yapılan oteller için gereği neyse yapacağız. Milletin, devletin, yetimin hakkını, kimselere yedirmeyeceğiz!

İYİ Partililer! Sizler, bu memleketin, Güneşçağ Savaşçıları olarak, milletin huzurunda söz vermeye hazır mısınız? O zaman, şimdi lütfen ayağa kalkın.

Devlet malına, yetimin hakkına, emanetçi olup; Ömer’in yolunda, emin ve güvenilir siyasetçiler olmaya, söz veriyor musunuz?
Bir mazlum için, bin zalime karşı durmaya, söz veriyor musunuz?

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe, durmadan yürüyeceğinize, söz veriyor musunuz? Cumhuriyetin, temel değerlerini, korumaya ve kollamaya söz veriyor musunuz?

İnsanlarımıza, aşk ile, sevgi ile, muhabbet ile bakıp, tüm farklılıklarıyla, onlara kucak açmaya, söz veriyor musunuz? Milletimizin kutsalı, onuru, özgürlüğü ve mutluluğu yolunda, gerekirse cefa çekmeye, söz veriyor musunuz?

İyilikle dirilmeye ve iyilikte diretmeye, söz veriyor musunuz? Kızıl elmaya giden, kutlu ülkümüz uğrunda, gücünüzün yettiği ufka kadar, benimle yürümeye, söz veriyor musunuz? Allah sizlerden razı olsun.

Ben de siz dava arkadaşlarıma, iyilik neferlerine, mahcup olmamak için, “sonunda ölüm olsa bile”, verdiğim tüm sözleri yerine getirmek için çalışacağıma, Cenab-ı Hakk’ın huzurunda söz veriyorum! Allah bize yar olsun, milletimiz var olsun” ifadelerini kullandı.

timbir - birlik haber ajansi