Havadis53

İYİ Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Özyanık’tan Miraç Kandili mesajı

İYİ Parti Rize İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık Miraç Kandili nedeni ile mesaj yayınladı.

İYİ Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Özyanık’tan Miraç Kandili mesajı
488 views
27 Şubat 2022 - 17:08

İYİ Parti Rize İl Başkanı Av. Ayşegül Özyanık;
Manevi duyguların en üst düzeyde olduğu, bereket bolluğunu yaşadığımız Üç Aylar içerisinde özel bir yeri olan Miraç Kandiline bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşamaktayız.

Hz.Muhammet (SAV) Efendimiz iyinin, güzelin, adaletin doğruluğun rehberi olmuştur.İnsanlık O’nun Miraç’ta vakıf olduğu ilahi sırlarla aydınlanmış,yine O’nun getirdiği ilahi prensiplerle doğru yolu bulmuştur.Böyle bir Peygambere Ümmet olmak bizler için şereflerin en yücesidir.Miraç, insanlığın kurtuluşu için gönderilen Sevgili Peygamberimiz (SAV)’in yaptığı mukaddes ve manevi bir yolculuktur.

Böyle mübarek gün ve geceler,kendimizi yenilememiz,geçmişimizi muhasebe,geleceğimizi planlama ve ümitlerimizi tazelememiz için büyük bir fırsattır.Bu Mübarek gecede başta Miraç mucizesinin gerçekleştiği Mescidi-i Aksa topraklarının da bulunduğu İslam Coğrafyasının kan ve gözyaşından biran evvel kurtulması adına gerekenlerin yapılmasını temenni ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle idrak edeceğimiz bu kandilimiz hürmetine Kılınan namazların edilen duaların kabul olması umuduyla,tüm İslam Aleminin ve insanlığın barış ve huzur içerisinde olmasını diliyor Tüm İslam Aleminin Miraç Kandilini kutluyorum. Ülkemize, İslam Alemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk sağlık ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim” dedi.

timbir - birlik haber ajansi