Havadis53

Kalkandere Şoförler ve Otomobilciler Odası Kongresi Yapıldı

Kalkandere Şoförler ve Otomobilciler Odası Kongresi Yapıldı
1.227 views
12 Şubat 2022 - 18:59
Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU 
Kalkandere Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Kongresi 11.02.2022 Cuma günü Kalkandere Belediyesi Düğün Salonunda yapıldı.

Kalkandere Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Kongresine katılan Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, Ak Parti  İlçe Başkanı Hasan Ayyıldız, İl Genel Meclisi üyeleri Mehmet Öztürk, Hasan İbar, Kalkandere Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Kabaoğlu, Kalkander Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Yetimoğlu, Kalkandere’de bulunan diğer Oda başkanları, STK’lar, Yönetim kurulu üyeleri ve davetli vatandaşlar katıldı.

Divan başkanlığına Rize Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Güven Aksoy ve Adem Tornacı ve Alattin Turanlı divan kurulu üyeliklerine , Kâtip üyeliklere Ömer Kavrak seçildiler.

196 kişinin üye olduğu odada Tek liste halinde girilen seçimde 93 oy alarak Kalkandere Şoförler ve Otomobilciler Odasının genel kurulunda Murat Yetimoğlu tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

 

Tek aday olarak seçime giren Murat Yetimoğlu güven tazeleyerek tekrar Kalkandere Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı seçilerek yeni dönemde yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan Kongre, faaliyet raporlarının okunması ve gündem maddelerinin oylanması ile devam etti. Oylamaların ardından teşekkür konuşması yapan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Yetimoğlu, genel kurula katılan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

Yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Başkan Murat Yetimoğlu, Başkan Yardımcısı Niyazi Kabaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Turaboğlu, Mehmet Ali Öztürk Sadettin Güven.

 

timbir - birlik haber ajansi