Havadis53

KARADENİZ MİSAFİR PERVERLİĞİ İLE HİZMETTEYİZ

KARADENİZ MİSAFİR PERVERLİĞİ İLE HİZMETTEYİZ
454 views
06 Haziran 2021 - 23:18

Karadeniz misafirperverliği eşliğinde Batum’da, olan Hotel Golden Palace, Türkiye’den misafilerini bekliyor.

Batum şehir merkezinde bulunan Golden Palace otel, Türkiye’den Gürcistan’a gelecek olan müşetirlerini bekliyor. Gürcistan’da sayılı otellerden olan Golden Palas Otel’de  Karadeniz misafirperverliği ile tüm müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Otel bünyesinde sahuna, masaj salonu, suit odalarının yanı sıra açık büfe sabah,öğle ve akşam yemeklerini de açık büfe olarak müşterileriyle buluşturuyor. Türkiye’den gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya özen gösterdiklerini ifade eden Golden Palace otel müdürü Haşim Yurt “ Türkiye’nin her yerinden misafirlerimiz geliyor. Batum’un güzelliklerini görmek isteyen bütün vatandaşlarımızı burada Karadeniz misafir perverliğine yakışır bir şekilde ağırlamaya gayret ediyoruz. Misafirlerimizin otelimizde rahat zaman geçirebilmesi için elimizden geleni ben ve arkadaşlarım yapmaya çalışıyoruz.” Diye konuştu.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA

Batum’u ziyaret etmek için yurdun dört bir yanından gelen vatandaşların uğrak merkezi haline gelen Golden Palace otel Plaja 5 kilimotre mesafede olup bünyesinde spa, resteurant, suit odaları, oyun salonu, özel masaj salonlarını barındırarak hizmet vermekte.

 

timbir - birlik haber ajansi