Havadis53

Kurban Bağışlarınızla Gençlerin Eğitimine Katkıda Bulunun

Türkiye’nin dört bir yanındaki başarılı, gayretli, milli-manevi değerlerimize saygılı ve ihtiyaç sahibi gençlere burs veren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA); Kurban bağışlarınızı gençlere ulaştırıyor ve onların mutluluğuna ortak olmayı amaçlıyor.

Kurban Bağışlarınızla Gençlerin Eğitimine Katkıda Bulunun
221 views
25 Haziran 2023 - 18:53

Teslimiyetin, Allah’a (c.c.) yaklaşmanın vesilesi olan ‘’Kurban Bayramına’’ kavuşmak üzereyiz. Sözlük anlamı ‘’Yaklaşmak’’ olan ‘’Kurban’’ kelimesi içerisinde derin manalar barındırmaktadır. Müminlere yaklaşmak, gönüllere yaklaşmak ve en önemlisi de Rabbe yaklaşmak… İşte tüm bu manalar, bizlerin amelleriyle anlam bulmaktadır.

Kurban’ın toplumdaki kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma ruhunun canlı kalmasına vesile olması sebebiyle; TÜGVA bu yıl da sizlerle gençlerimiz arasında gönül köprüleri kurmayı hedef edindi ve ‘’Bismillah’’ diyerek yola koyuldu.

‘’Bağışın Bir Sofraya Bayram Olsun’’ diyerek; kurban bağışlarınızı, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ulaştırma görevini üstlendi.

Türkiye’nin dört bir yanındaki başarılı, gayretli, milli-manevi değerlerimize saygılı ve ihtiyaç sahibi gençlere burs veren TÜGVA; Kurban bağışlarınızı gençlere ulaştırıyor ve onların mutluluğuna ortak olmayı amaçlıyor.

Bu yıl Kurban Bağışı hisse bedeli 7500 TL olup, Banka üzerinden yapılacak kurban bağışı için
HESAP BİLGİSİ:
Hesap Adı: TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI
İBAN: TR80 0020 3000 0269 6175 0003 54

NOT: Banka üzerinden yapacağınız bağışlarda Açıklama kısmına AD-SOYAD ve İLETİŞİM NO yazmayı unutmayınız.

Online bağışlar bagis.tugva.org adresinden yapılmaktadır.

Kaynak: https://tugva.org/kurban-bagislarinizla-ogrenci-sofralari-bereketlensin/

timbir - birlik haber ajansi