Havadis53

Melih Kaan Şahinbaş’dan Başkan Çakır’a Ziyaret

Y2021 yılında yapılan ükseköğretim Kurumları Sınavı’nda TYT puan türünde Türkiye 1. olan Trabzon Lisesi Mezunu Melih Kaan Şahinbaş Pazarf Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet Çakır’ı makamında ziyaret etti. 

Melih Kaan Şahinbaş’dan Başkan Çakır’a Ziyaret
826 views
22 Şubat 2022 - 10:13

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

2021 Yılında Trabzon Lisesinde mezun olan ve aynı zamanda 2021 (TYT) Trabzon 1. ,Türkiye 87.si , AYT- Sayısal’da Türkiye 664.sü , AYT – Eşit Ağırlık Türkiye 650.si  olan Rize Pazarlı Melih Kaan Şahinbaş, Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet Çakır’ı  makamında ziyaret etti.

Başkan Neşet Çakır ile bir süre görüşen Şuanda İstanbul  Sabancı Üniversitesinde öğrenim gören Melih Kaan Şahinbaş , çalışmaları ilgili bilgiler verdi.

Başkan Çakır yaptığı açıklamada ” Pazarımızın yetiştirdiği evladımız Melih Şahinbaş bugün ziyaretime geldi sayın başkan beni tanımak istermisin dedi kendisi şehirden uzaklaşmak ve arkadaşlarından uzaklaşmak amacıyla Trabzon lisesine kayıt oldu yurtta kaldım , devamlı ders çalıştım dedi ve Trabzon 1.si Türkiye 87.si Sayısal’da 664.sü oldu şuanda sabancı üniversitesi Mühendislik Fakültesinde hazırlık öğrencisi inşallah pazarın gururu olacak bu konuda kendilerini tebrik ediyorum ve başarılarını diliyorum ve böyle bir evladımızın takipçisini olacağımı ve Pazarlıların takip etmesini isterim bir örnek şeklinde kendilerine teşekkür ediyorum ve sevgilerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi

Melih Kaan Şahinbaş Yaptığı açıklamada” Trabzon lisesi mezunuyum pazarlıyım, sınav sonucum TYT Türkiye 87.si  ve Trabzon 1.si oldum sayısalda 664. olsum şuan Sabancı Üniversitesinde Mühendislik Fakültesine öğrenim görüyorum. hazırlık öğrencisiyim , yüzde yüzlü burslu olarak başkanımı ziyarete geldim hediye için teşekkür ederim ilgilendi çok teşeküür ederim sağolsun var olsun”ifadelerine yer verdi

Başkan Çakır , Ziyareti için Melih Kaan Şahinbaş’a Pazar Kızlulesi’nin resmi de olduğu ziyaret anısına yazılı plaket taktim etti.

 

timbir - birlik haber ajansi