Havadis53

Memleket Partisi Rize İl Başkanı Muhittin Bayrak, Akaryakıt Zammına Tepki Gösterdi: “Muharrem İnce Haklı Çıktı!”

Rize’nin Memleket Partisi İl Başkanı Muhittin Bayrak, dün gece akaryakıt zammına yönelik sert bir tepki gösterdi ve Memleket Partisi liderleri Muharrem İnce’nin seçim öncesi yayınlanan videosunu paylaşarak destek verdi. Bayrak, vatandaşların yaşanan zam karşısında zor günler geçirdiğini ifade etti.

Memleket Partisi Rize İl Başkanı Muhittin Bayrak, Akaryakıt Zammına Tepki Gösterdi: “Muharrem İnce Haklı Çıktı!”
272 views
16 Temmuz 2023 - 14:08

Ülkenin ekonomik sıkıntılarının gölgesinde, akaryakıt fiyatlarındaki artışın vatandaşları zor durumda bıraktığı bir dönemde, Memleket Partisi Rize İl Başkanı Muhittin Bayrak, hükümetin uyguladığı akaryakıt zammına sert bir tepki gösterdi. Bayrak, Muharrem İnce’nin geçtiğimiz seçim öncesi yayınlanan bir videosunu izletti.

Muharrem İnce’nin videosunda, hükümetin ekonomi politikalarını eleştiren söylemleri ve akaryakıt zammına yönelik öngörüleri yer alıyordu. Bayrak, İnce’nin bu öngörülerinin günümüzde gerçekleştiğini ve maalesef vatandaşların haklı çıktığını belirtti.

Bayrak, “Vatandaşlarımız, akaryakıt fiyatlarındaki sürekli artışlar nedeniyle gerçekten zor zamanlar geçiriyor. Geçmişte yapılan açıklamalarda da belirtildiği gibi, ekonomik krizin faturası vatandaşlarımıza çıkıyor. Muharrem İnce’nin bu noktadaki öngörüleri maalesef doğrulanmış durumda. Halkımızın cebindeki her kuruşun değerini bilmeliyiz ve sorumluluk sahibi bir yönetim, vatandaşlarının refahını düşünmelidir.” şeklinde konuştu.

Ekonomik zorlukların altında ezilen vatandaşların çaresizliğini anlamak ve onların sesine kulak vermek gerektiğini vurgulayan Bayrak, hükümetin bu sorunları ciddi bir şekilde ele alması ve çözüm odaklı politikalar üretmesi gerektiğini dile getirdi.

Memleket Partisi Rize İl Başkanı, akaryakıt zammının yanı sıra artan temel tüketim maddelerinin de halkı olumsuz yönde etkilediğini belirterek, “Halkımızın bu ekonomik yükü daha fazla taşıyamayacağını anlamalıyız. Zamlar, halkımızın ekonomik özgürlüğünü kısıtlıyor ve geçim sıkıntısı yaşıyorlar. Bizler, halkımızın yanında olmak ve onların sesine ses katmak için varız.” dedi.

Haberin Videosu;

 

 

 

timbir - birlik haber ajansi