Havadis53

MHP Rize adayları sıkılmadık el bırakmıyor

MHP Rize Milletvekili adayları yaptığı gezilerle sıkılmadık el bırakmıyor.

MHP Rize adayları sıkılmadık el bırakmıyor
299 views
27 Nisan 2023 - 1:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize Milletvekili adayları Recep Bakırcı, Av. Remzi Kutanoğlu ve Av. Yunus Emre Öztürk Rize’de seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Adaylar merkez ve ilçelerde vatandaşlar ve esnafla bire bir temasa geçerek sorunları ve çözüm önerilerini dinliyor.

Rize Merkez’de alışveriş merkezini ziyaret eden MHP’li adaylar AVM çalışanları, işletme sahipleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Tüm işletimleri tek tek gezen adaylar vatandaşlarla ve işletme mensuplarıyla sohbet etti. MHP Rize Milletvekili Adayı Recep Bakırcı vatandaşlarla uzun uzun sohbet ettiklerini dile getirerek “Vatandaşlarımız ile buluşmalarımızı hız kesmeden devam ettiriyoruz. Sorunlarını, çözüm önerilerini, konular hakkında ki bakış açılarını dinliyoruz. Bizde bu şehirde yaşadığımız için birçok sorunu biliyor veya kulak aşinasıyız zaten. Sadece sorunların üzerinden bir daha geçmiş oluyoruz. Seçim çalışmalarımız esnasında uzun uzun notlar aldık. Vatandaşımızın bizden beklentilerini dinledik. Gördüğümüz kadarıyla vatandaşımız vekillerini aralarında görmek istiyor, onlara istediklerinde ulaşabilmek istiyor. Bizimde zaten sözümüz söz. Daha öncede söylediğimiz gibi ulaşılabilir bir vekil olacağız. Rize’nin, Rizeliler’in başını öne eğmeyeceğiz” dedi.

AVM önünde gösterime açılan Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu’nun (TOGG) yaptığı Anadolu rengindeki TX10 model otomobili de inceleyen adaylar hayranlıklarını dile getirdi.  Bakırcı “TOGG TX10 aracımızı Milletvekili adayı arkadaşlarımla birlikte bizde deneyimledik. Türkiye’nin ulaşılmaz sanılan hayalleri bir bir gerçek oluyor. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Allah herkese sağlıkla, kazasız, belasız binmeyi nasip etsin” ifadelerini kullandı.

timbir - birlik haber ajansi