Havadis53

Milletvekili adayı Bakırcı: “Sorgulanabilir, ulaşılabilir, denetlenebilir bir vekil olacağız”

MHP Rize Milletvekili Adayı Recep Bakırcı Derepazarı ve İyidere ilçelerini ziyaret etti ve partisine destek istedi.

Milletvekili adayı Bakırcı: “Sorgulanabilir, ulaşılabilir, denetlenebilir bir vekil olacağız”
269 views
30 Nisan 2023 - 23:29

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayları Recep Bakırcı, Av. Remzi Kutanoğlu ve Av. Yunus Emre Öztürk seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerini sürdürüyor.

Milletvekili adayı Bakırcı ve beraberindeki il yönetimi ilk olarak Rize’nin Derepazarı ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vatandaş ile de bir araya gelen Bakırcı, ilçenin sorunlarını dinledi. Ardından İyidere ilçesini ziyaret eden Bakırcı burada da esnafı ziyaret ederek merhabalaştı. Kendilerine destek istediklerini dile getiren Bakırcı ‘1 oy Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a 1 oyda MHP’ye istiyoruz. Bizlere destek olun, duacı olun. Birlikte şehrimizi çok daha ileriye taşıyalım. Bizi ağırlayan İyidere ve Derepazarı halkına çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten ilçelerimizde liderimize ve partimize büyük bir teveccüh var. Bizde bu teveccühü boşa çıkarmayacağız. Onları TBMM’de layıkıyla temsil edeceğiz. Sorgulanabilir, ulaşılabilir, denetlenebilir bir vekil olacağız. Yani vatandaşlarımızı dinleyeceğiz, çözümünü ortaklaşa bulacağız ve sorunların giderilmesi için topyekün bir çalışma yürüteceğiz” dedi.

Derepazarı ilçesinde esnafın ve vatandaşın Kendirli bağlantı yolu hakkında talepleri olduğunu kaydeden Bakırcı “Derepazarı ilçemizde vatandaşlarımızın da esnafımızın da talebi Kendirli yolunun biran önce bitmesi. İnşaatının uzun sürmesinden herkes şikayetçi. Konudan haberdarız tabi ki ama daha da üzerine düşeceğiz. İnşallah yolumuz tamamlanacak, vatandaşlarımızın talebi yerine getirilecek. Yol demek ticaret demek, ticaret demek kalkınma demek. Bizde yerelde Derepazarı ilçemizi, Kendirli beldemizi,  şehrimizi, genelde bölgemizi ve ülkemizi kalkındırmak için tabi ki elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

timbir - birlik haber ajansi