Havadis53

OLİMPİK PAZAR SPOR KULÜBÜ KADIN HENTBOL TAKIMI 2. DEVREYE HAZIR

OLİMPİK PAZAR SPOR KULÜBÜ KADIN HENTBOL TAKIMI 2. DEVREYE HAZIR
660 views
29 Ocak 2022 - 22:03

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar 1’inci Lig de mücadele eden  Olimpik Pazar spor Kulübü Kadın Hentbol takımı 2. devre hazırlıklarına yoğun bir şekilde hazırlandı.

Hentbol Kadınlar 1’inci Lig A Grubunda mücadele eden Olimpik Pazar Spor Kulübü Hentbol Takımı, 30 Ocak Pazar günü (Yarın) deplasmanda Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik spor ile oynayacağı 10. Hafta ikinci yarının ilk maçı öncesi kadrosunu Melek Yazıcı ve Sude Naile Kaya ile güçlendirdi.

İki oyuncunun da sezon sonuna kadar sözleşme imzaladığı açıklandı. Olimpik Pazar Sporda Binnur Civaoğlu, Selin Pune ve Bilge Birben ile yolların ayrılmasının ardından Süper lig takımlarından olan Anadolu Üniversitesi Gençlik Spor Kulübünde oynayan Melek Yazıcı ve 2019-2020 sezonlarında Artvin 7 Mart Spor Kulübünde oynayan Sude Naile Kaya ile takımı renklendirdi.

Olimpik Pazar Spor Kulübü Hentbol Takımı 1. Devre arası Pazar Mehmet Akif Pirim Kapalı Spor Salonu’nda yaptığı taktik ağırlıklı antrenmanlar ile 2.devreye iyi hazırlandı.

‘’Hentbol ´da 2. Devre Başlıyor’’

Rize’yi Bayan Hentbol 1. Liginde temsil eden Olimpik Pazar Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı, yarın ligin ikinci devresinin ilk maçında deplasmanda Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik spor ile karşılaşacak.

Lig’de verilen yaklaşık 1 aylık aranın ardından yarın oynanacak müsabakaya iddialı hazırlanan Olimpik Pazar Spor Kulübü hentbol takımı, Yozgat ASP GSK karşısında kazanmak istiyor.

Yarın Olimpik Pazar Spor Kulübü ile Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik spor arasında oynanacak olan karşılaşma Yozgat Rıza Kayaalp Spor Salonunda saat 14.00´da başlayacak.

Sivas ilinden Ebubekir Boyaz ve Tokat ilinden Ömer Turan nın yöneteceği maçın gözlemciliğini Kayseri ilinden Mehmet Fatih Kaymaz yapacak.

Karşılaşma öncesinde olimpik Pazar Spor Kulübü Hentbol Takımı 6 puanla dokuzuncu, Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik spor ise 6 puanla yedinci sırada yer alıyor.

 

 

timbir - birlik haber ajansi