Havadis53

PAZAR ‘DA ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI

Rize’nin Pazar ilçesinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) toplantısı yapıldı.

PAZAR ‘DA ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI (DÖGEP) TOPLANTISI YAPILDI
360 views
02 Mart 2022 - 23:15

Pazar’da Öğretmen Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin mesleki bilgi, mesleki beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimize yönelik Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) toplantısı yapıldı.

Düzenlenen toplantı Pazar’da Temel eğitim ve ortaöğretim okullarında görevli tüm Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımıyla Temel Eğitim okullarımızda görevli öğretmenlere yönelik Pazar İmam Hatip Ortaokulunda yapıldı.

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü web sitesinde alan habere göre şu açıklamalara yer verildi ‘İlçemizdeki Dinkültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik DÖGEP kapsamında  materyal geliştirme, materyal kullanımı ve çeşitleri konusunda seminer düzenlendi. Seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK, şube müdürümüz Muhammet KAN ve ilçemizdeki tüm Dinkültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri katıldı.”

timbir - birlik haber ajansi