Havadis53

Pazar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bekiroğlu mazbatasını aldı

Pazar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bekiroğlu mazbatasını aldı
1.578 views
18 Şubat 2022 - 17:35

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

15 Şubat 2022 tarihinde Pazar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 24. Olağan Genel Kurulunda, başkanlığa seçilen Ali Bekiroğlu, mazbatasını aldı.

Rasim Çorbacı ile  girdiği başkanlık yarışından büyük oy farkı ile (385/193) galip çıkan Ali Bekiroğlu Pazar Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

Pazar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni seçilen yönetimi Ali Bekiroğlu’nun Başkanlığında yaptığı ilk toplantıda Başkan yardımcılığına İmdat Görmüş getirilirken Muzaffer Aydoğdu, Resul Genç, Mustafa Kandemir, Cihan Çatlı ve Musa Turgut yönetim kurulu üyesi olarak , Denetim Kurulu Üyeleri ise Şinasi Erdem Bal, Kadir Çekmez ve Sercan Uygur görev aldılar.

Toplantı sonunda açıklamalarda bulunan Pazar Esnaf ve Sanatlkarlar Odası Başkanı Ali Bekiroğlu ; “Görevi bugün itibariyle devraldık. Allah’ım mahcup etmesin. çıktığımız yolda bizi destekleri ile onure eden değerli esnaflarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm üyelerimize, Pazarımıza, Esnaf ve Sanatkarlar Odamıza hayırlı olsun. Kazanan ben değil Oda’mız oldu.  Bugünden itibaren esnaf odamızda yepyeni bir dönem başlıyor. Hizmet için hep beraber ne gerekiyorsa elimizden geldiğince çalışacağız.” dedi.

timbir - birlik haber ajansi